0

Getac Z710 otrzymuje aktualizację do Androida 4.1.1

Getac Z710Dzisiaj oficjalnie poinformowano o dostępności aktualizacji systemu operacyjnego Google Android do wersji 4.1.1 dla tabletu Getac Z710. Procedura jest bardzo prosta.

Niezbędne do przeprowadzania aktualizacji pliki, w tym opis samej procedury, znajdziemy
na stronie: http://en.getac.com/support/downloads.html. Zaktualizowane urządzenie oferuje płynniejszą pracę, dostęp do sklepu Google Play i innych usług Google Mobile i oczywiście liczne pozytywne zmiany w interfejsie.

Chwilę przed otrzymaniem aktualizacji znzalazłem komentarz na blogu, w którym jeden z użytkowników potwierdza szybsze działanie.

Już jest dostępna aktualizacja do Androida 4.1. Na nowym systemie urządzenie działa płynniej, pojawił się także Google Play.

napisał Marek.

Getac Z710 gwarantuje ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne (m.in. upadki z wysokości 180 cm), wstrząsy, wibracje oraz szczelność na poziomie IP65, która zapewnia ochronę przed strumieniem wody i pyłem. Z710 jest pierwszym na świecie tabletem klasy rugged, który posiada certyfikat ANSI/ISA 12.12.01 pozwalający na przebywanie
w miejscach zagrożonych wybuchem.

Zobacz także: Getac Z710. Galeria zdjęć

Z710 to urządzenie przeznaczone do szerokiego grona odbiorców: klientów indywidualnych, branży motoryzacyjnej, transportu, pracowników terenowych, służb mundurowych zatem spełnia oczekiwania najbardziej wymagających sektorów.
Jednym z istotnych wyróżników Z710 jest zintegrowany czytnik kodów kreskowych 1D/2D, umożliwiający szybkie przechwytywanie danych – nawet 3 razy szybsze niż urządzenia bazujące na skanerach software’owych. Inną ciekawą funkcją jest wysokiej czułości moduł GPS o precyzji pozycjonowania do 1,5m. Czytnik RFID, WiFi, Bluetooth i modem 3.5G zapewniają szybki i wysokiej jakości przepływ danych, a co za tym idzie – sprawną komunikację.

Zachęcamy rownież do przeczytania recenzji Getaca Z710, to dowiecie się jak działał w praktyce 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz