1

My Saeco. Aplikacja o… ciężko jednoznacznie określić

my saeco na tabletyW Google Play oraz AppStore pojawiła się aplikacja My Saeco. Jest to oprogramowanie, które oferuje wsparcie dla użytkowników ekspresów Philips Saeco, ale to tylko początek. Są także… stacje radiowe.

Celem aplikacji jest wsparcie użytkowników ekspresów Philips Saeco w eksploatacji urządzeń oraz dostarczenie im porad i treści, dzięki którym staną się kawowymi ekspertami.

Aplikacja My Saeco wprowadza użytkowników urządzeń mobilnych w świat kawy, daleko wykraczając poza poradnictwo związane z eksploatacją ekspresów. Aplikacja działa jako player trzech tematycznych stacji sieci RMF FM: Jazz, Groove i Classic. Jej posiadacze korzystać mogą również z funkcji kawowego budzika, który pomoże im zerwać się na równe nogi przy brazylijskich rytmach lub delikatnie obudzić w subtelnym klimacie włoskiej cafeterii.

Zobacz także: TOP 5 aplikacji w AppStore – marzec 2013

Aby wesprzeć domowych baristów w dążeniu do doskonałości, aplikacja My Saeco obok bogatej bilblioteki video, wyposażona została w symulator CoffeeArt’u, za pomocą którego można ćwiczyć rysowanie po aromatycznym napoju, a przygotowaną przez siebie wizualizacją podzielić się ze znajomymi na Facebooku.

Aplikacja My Saeco przeznaczona jest na smartfony i tablety oparte na systemach Android i iOS. Jest dostępna bezpłatnie w AppStore i Google Play.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz