5

Kruger&Matz KM0973G. Galeria zdjęć. Ciekawie się prezentuje

Krüger&Matz KM0973GWczoraj informowaliśmy Was, że mamy trochę tabletów do testów, a już dzisiaj możecie zobaczyć fotogalerie jednego z nich. Mam na myśli multimedialny tablet internetowy Kruger&Matz KM0973G.

Tablet internetowy Kruger&Matz KM0973G to urządzenie, które mi przypadło do gustu, ponieważ jak wykonane z klasą. Cała stylistyka jest bardzo oryginalna, bo do tej pory nie spotkałem się, za często, z kilkoma kolorami na tylnej klapie obudowy. Całkiem przyjemnie dla oka to wygląda. Dodatkowo efektu dodają wycięcia na jednym z boków tabletu.

Zobacz także: Kruger&Matz wprowadza tablet KM0973G z modemem 3G do 1000 zł

Jeśli chodzi o jakość wykonania, to mamy do czynienia głównie z plastikiem, ale nie ma mowy o chińskim składaniu. Cała obudowa jest spasowana ze sobą – nic nie trzeszczy, nie odstaje. Mimo kilku elementów do połączenia (szczególnie na tyle urządzenia) nie wydaje mi się, aby coś nie pasowało.

Z kolei wokół tabletu umieszczono bardzo dużo portów, czy klawiszy. Możemy skorzystać z wejścia mini USB, mini HDMi, słuchawkowe, karty pamięci, czy SIM. Z klawiszy trzeba wymienić regulację głośności, menu, ESC oraz włącznik sprzetu.

Kruger&Matz KM0973G

Obraz 1 z 24

Tablet internetowy Kruger&Matz KM0973G.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz