0

Orange Apps Center dla użytkowników tabletów z Androidem

Orange logoOd dziś klienci Orange korzystający z urządzeń z systemem Android mogą korzystać z Apps Center – nowej aplikacji ułatwiającej bezpieczne pobieranie i aktualizację oprogramowania oraz dostosowanie tabletu do własnych potrzeb i upodobań. Dzięki Apps Center, klienci zyskują m.in. dostęp do blisko 350 gier oraz bogatego katalogu użytecznych aplikacji Orange.

Aplikacja Apps Center jest bezpłatna i można ją pobrać ze sklepu Google Play lub bezpośrednio ze strony http://orange.pl/ac. Po jej zainstalowaniu użytkownik uzyskuje dostęp do katalogu aplikacji, gier i ofert przygotowanych specjalnie dla klientów Orange.

Klienci, w Orange Apps Center, znajdą tam m.in.:

– Nawigację Orange – inteligentną nawigację GPS ułatwiającą dojazd do celu z ominięciem korków, dotarcie z wykorzystaniem środków komunikacji miejskiej lub pieszo,
– Telewizję Tu i Tam – usługę telewizji mobilnej z bogatą ofertą programów oraz video na życzenie,
– Czytelnię Tu i Tam – wypożyczalnię e-booków, którą można wypróbować przez 7 dni za darmo,
– Mój Orange – aplikacja umożliwiająca łatwe zarządzanie kontem oraz usługami Orange,
– Licznik danych – aplikację pomagającą kontrolować zużycie pakietów internetowych w smartfonie lub tablecie,
– Pierwszą Pomoc – aplikację ze wskazówkami jak udzielić pierwszej pomocy w nagłych wypadkach,
– Środy z Orange – aplikację umożliwiającą sprawdzenie repertuarów kin i zamówienie biletów,
– Serce i Rozum – sympatyczną grę z popularnymi bohaterami reklam,
– bezpłatny i nielimitowany dostęp do blisko 350 gier na jeden dzień.

Oprócz łatwego wyszukiwania i pobierania potrzebnych aplikacji, Apps Center umożliwia też ich automatyczną aktualizację oraz otrzymywanie newsów o promocjach i ofertach specjalnych. W przypadku pobierania aplikacji płatnych zapewnia również bezpieczną i wygodną realizację płatności. Należność jest doliczana do rachunku klienta lub potrącana ze środków znajdujących się na koncie klienta korzystającego z oferty na kartę.

Korzystanie z aplikacji Apps Center, pobieranie gier oraz aplikacji w mobilnej sieci Orange może wiązać się z opłatami za transmisje danych – zgodnie z cennikiem usługi transmisji danych, z których korzysta klient.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz