0

Zapowiedź nowych produktów Samsunga – Tab 11 Super PLS TFT i Nexus 11?

Samsung ExynosSamsung niezaprzeczalnie znajduje się w czołówce firm, która każdego roku wypuszcza serię naprawdę atrakcyjnych i cieszących się ogromną popularnością urządzeń. Koreański gigant ma zalać rynek hardwarem najlepszej jakości, a przedsmak tego będziemy mogli zobaczyć już w przeciągu najbliższych tygodni.

Według internetowych przecieków, do końca 2013 roku spodziewać możemy się debiutu Galaxy Taba 11 Super PLS TFT, czy też Nexusa 11. To jednak nie wszystko! Popularny Sammy prowadzi również prace nad Tab DUOS oraz Tab 8.0 AMOLED.

Czego spodziewać możemy się po jedenastocalowym Galaxy Tabie oraz Nexusie? Już sprawdzamy! Ten pierwszy zaoferuje między innymi dwurdzeniowy procesor Exynos 5250, pamięć wbudowaną 64GB, dwa aparaty (8mpix z tyłu i 2mpix z przodu) oraz wyświetlacz Super PLS TFT, którego rozdzielczość nie została jeszcze podana.

Co do Nexusa 11, to na jego pokładzie znajdziemy ośmiordzeniowego Exynosa 5410 (w skład którego wchodzą dwa procesory czterordzeniowe A15, i A7), pamięć 64GB, dwa aparaty (8mpix z tyłu i 4mpix z przodu) oraz dokładnie ten sam wyświetlacz co w Galaxy Tabie 11. Jeżeli Nexus 11 debiutuje z takimi zespołami jakie tutaj wymienione, to może okazać się najwydajniejszym tabletem, który kiedykolwiek wypuszczono na rynek!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel