3

TeXet TM-9751HD – rosyjski tablet z czterordzeniowym CPU

TM-9751HDChociaż Rosjanie nie wypuszczają na rynek tak dużej ilości produktów co firmy azjatyckie, to trzeba przyznać, że starają się wypełnić zapotrzebowanie konsumentów jeżeli chodzi o tablety internetowe. Co jakiś czas słyszymy o premierach kolejnych modeli, które przyciągają swoją atrakcyjną ceną lub wyśrubowaną specyfikacją.

 Obecnie dołącza do nich TeXet TM-9751HD, który promowany jest jako tablet z super-wysoką rozdzielczością wyświetlacza oraz wydajnym, czterordzeniowym procesorem.

Co możemy znaleźć we wnętrzu tabletu? Między innymi chip quad core Boxchip A31 oraz układ graficzny PowerVR SGX544. Dodać należy do tego 2GB pamięci operacyjnej oraz baterię o pojemności 8000mAh, która zapewni wiele godzin funkcjonowania tabletu z dala od stałego źródła zasilania.

Producent umieścił w Texecie TM-9751HD wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2048×1536 i przekątnej 10 cali, obsługujący wideo w formacie Ultra HD, FullHD 3D oraz 4K. Do pozostałych specyfikacji zaliczyć możemy 16GB pamięci wewnętrznej, przedni aparat 2mpix oraz dostępność w dwóch wersjach kolorystycznych.

Jak wygląda natomiast cena? Z pewnością mogłaby być trochę niższa – 320$ nie daje raczej nadziei, że na polskim rynku TeXet TM-9751HD dostępny będzie w kategorii budżetowych tabletów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel