0

Razer Edge – pierwszy taki tablet z Windowsem 8!

Razer EdgeZaprezentowany po raz pierwszy w czasie targów CES 2013, tablet Razer Edge może okazać się prawdziwą gratką dla wszystkich sympatyków mobilnego gamingu. Urządzenie zapewnia nie tylko ciekawą specyfikację, ale jest jednocześnie pierwszym tabletem dla graczy, który działa pod systemem Windows 8.

Producent postanowił zastosować tutaj ciekawe rozwiązanie – przyciski fizyczne i wygodne kontrolery nie zostały wbudowane w sam tablet, ale w stację dokującą, w której umieścić możemy Razera Edge. Dzięki temu służyć może jako standardowe urządzenie mobilne do pracy, jak i wirtualnej rozrywki.

Co kryje się pod jego pokrywą? Między innymi procesor Intel Core i7 o częstotliwości taktowania 1,9GHz na każdym z dwóch rdzeni, 8GB pamięci operacyjnej oraz grafika nVidia GT 640M LE. Dodać należy do tego pamięć 128/256GB oraz ekran dziesięciocalowy IPS 1366×768 pikseli.

Stacja dokująca wyposażona jest w dwa wygodne uchwyty, dzięki czemu tablet może zmienić się w ogromnego pada z ekranem dotykowym. Z lewej jak i z prawej strony umieszczono standardowe triggery znane nam z tradycyjnych konsol, co pozwala na wygodną nawigację we wszystkich najpopularniejszych grach wideo.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel