1

Goclever TAB M723G. Galeria zdjęć. Naprawdę ładny tablet

Goclever TAB M723GInformowaliśmy już Was, że testujemy obecnie Goclever TAB M723G i najpierw pokazaliśmy Wam zestaw gadżetów, a teraz mamy galerię zdjęć przedstawiająca stylistykę tego tabletu. Mi się osobiście bardzo spodobał.

Testowany sprzęt na pierwszy rzut oka wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Tablet przypadł mi do gustu pod względem stylistyki. Tył urządzenia jest nieco specyficzny. Przeważnie producenci decydują się na proste rozwiązania, a tutaj mamy tylny panel w małe dziurki, co dodaje mu charakteru. Dodatkowo dzięki tym wypustkom, tablet pewniej trzyma się w dłoniach.

Ale to nie koniec zalet. Z przodu wokół wyświetlacza można dostrzec białą obwódkę, która również mi się spodobała. Jakoś tam „rozświetla” nam sprzęt, bo oprócz tego koloru jest tylko czarny, co tak dziwnie wygląda. To rozwiązanie również mi przypadku do gustu, ale o nich się ponoć nie dyskutuje. więc każdy musi sam to ocenić.

Zobacz także: Unboxing Goclever TAB M723G [wideo]

Tablet Goclever Tab M723G został stworzony tylko i wyłącznie z plastiku. Jest to stop stosunkowo dobrej jakości, bo nie wydaje mi się, aby rozpadł się po byle jakim upadku. Wszystko zostało dobrze spasowane – nic nie trzeszczy. Z kolei wokół obudowy postawiono na minimalizm. Nie ma wielu portów i przycisków. Jedynie można znaleźć klawisz ESC, włączenia urządzenia, regulację głośności oraz wejście ładowarki i microUSB.

Goclever TAB M723G

Obraz 1 z 21

Tablet internetowy Goclever TAB M723G.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz