1

Nowe tablety od Yarvika – Xenta 9ic+ (TAB09-211) oraz Xenta 10ic (TAB10-211)

Yarvik Xenta 10ic TAB10-211Yarvik rozszerza gamę tabletów z linii Xenta i z ogłasza wprowadzenie na rynek dwóch nowych tabletów. Nowe urządzenia nazywają się odpowiednio TAB09-211 (Xenta 9ic+) oraz TAB10-211 (Xenta 10ic). Będą miały naprawdę mocną specyfikację!

Ekran IPS HD+’

Yarvik Xenta 97ic+ TAB09-211 jest wyposażony w ekran IPS HD+ o przekątnej 9,7” i liczbie pikseli równej 264 ppi, obsługujący rozdzielczość 2048×1536 w jakości ultra. Podświetlenie LED z 16,7 miliona kolorów i kąt patrzenia 178 stopni sprawiają, że wszystko – od zawartości stron internetowych, do zdjęć z wakacji – będzie wyglądało naprawdę dobrze.

Połączenie mocy dwurdzeniowego procesora i czterordzeniowego układu graficznego

Sercem Xenty 97ic+ jest taktowny do 1,6 GHz, dwurdzeniowy procesor Cortex A9, w pełni zoptymalizowany dla tabletów. W połączeniu z 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej oznacza to optymalną wydajność.

Zobacz także: myTAB 10 DualCore w trzech nowych wersjach obudowy

Model Xenta 97ic+ ma dokładnie to, czego potrzeba: czterordzeniowy układ graficzny, który jest wystarczająco mocny, aby obsługiwać odtwarzanie filmów wideo w jakości HD, prowadzenie rozgrywek podczas gier oraz bezproblemowe przeglądanie zasobów internetowych i zdjęć.

Drugą nowością Yarvika jest tablet Xenta 10 ic

Jest to kolejny 10-cio calowy tablet w rodzinie Yarvika, jednak jego parametry zostały poddane kolejnym ulepszeniom.

Pojemnościowy wyświetlacz z technologią IPS

W 10” calowym pojemnościowym wyświetlaczu zastosowano rozdzielczość 1280 x 800 pikseli w proporcjach 16:10, dzięki możemy cieszyć się obrazem dostarczanym w jakości full HD. Dodatkowo zastosowano technologię IPS, rozwiązującą problem ze słabym kontrastem oraz przekłamaniem kolorów w związku z kątem widzenia.

Yarvik TAB09-211 Xenta 9ic+

Nową Xentę 10ic napędza dwurdzeniowy procesor Cortex A9, taktowany zegarem o częstotliwości 1.6 Ghz. Dodatkowo jest on wspomagany przez czterordzeniowy układ graficzny Mali-400 MP, 1 GB pamięci RAM DDR oraz 16 GB pamięci wewnętrznej.

Co łączy obydwa tablety?

W obydwóch modelach zastosowano system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean. Został on stworzony z myślą o użytkownikach ceniących sobie płynnie działający interfejs i wrażenia płynące z korzystania z wysokiej jakości zasobów.

Zobacz także: TeXet TM-9751HD – rosyjski tablet z czterordzeniowym CPU

Ulepszona współpraca z urządzeniami USB, poprawiony mechanizm przeglądania stron internetowych, galeria zdjęć i – oczywiście – sklep z aplikacjami Google Play: Xenta 97ic+ oraz Xenta 10ic mają to wszystko w ofercie.
Ale to nie wszystko. Bluetooth 4.0, wyjście HDMI i gniazdo karty MicroSD dopełniają obrazu zaawansowania tego urządzenia.

Tablety Xenta 97ic+ oraz Xenta 10ic sprawują się tak samo dobrze w domowym zaciszu, jak i w biurze. Fabrycznie zainstalowany pakiet biurowy MobiSoft OfficeSuite pozwala na korzystanie z tabletów jako mobilnego biura. Tablety umożliwiają odtwarzanie filmów w pełnej rozdzielczości 1080p HD lub wykonywanie zdjęć za pomocą umieszczonego na tyle obudowy aparatu o rozdzielczości 2,0 megapikseli.

Zobacz także: Nokia zaprezentuje swój pierwszy tablet z Windowsem 8 już 14 maja?

Tablety Xenta 97ic+ oraz Xenta 10ic zostały objęte 2-letnią specjalną gwarancją Yarvik (dostępną tylko krajach UE). W przypadku wystąpienia awarii lub problemów technicznych, dla których Centrum serwisowe Yarvik nie może przedstawić rozwiązania przez telefon lub za pośrednictwem poczty e-mail, urządzenie jest odbierane w czasie i miejscu dogodnym dla klienta. Po przeprowadzeniu naprawy lub wymiany, urządzenie zostaje w taki sam sposób przekazane klientowi. Wszystko to bez dodatkowych opłat.

Cena i dostępność

Tablet Yarvik Xenta 97ic+ jest dostępny na rynku w sugerowanej cenie detalicznej 899 PLN w większości sklepów i punktów sprzedaży z elektroniką użytkową. Natomiast tablet Yarvik Xenta 10ic w cenie 799 PLN.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz