0

TOP 5 aplikacji w App Storze – kwiecień 2013

App StoreKwiecień, podobnie jak wcześniejsze miesiące 2013 roku, przyniósł z sobą prawdziwą lawinę nowości, jeżeli chodzi o aplikacje dostępne w App Storze dedykowane dla urządzeń z iOS’em.

Jeżeli szukasz kolejnych ciekawych appek, wciągających gier lub po prostu chciałbyś uzupełnić zestaw narzędzi dostępnych w jednym z Twoich produktów od Apple, to serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z kwietniowym zestawieniem TOP 5 aplikacji w App Storze!

1. Hautelook

Hautelook

Jesteś sympatykiem mody? Zanim wyjdziesz z domu godziny spędzasz w garderobie dobierając odpowiedni strój wyjściowy? W takim razie Hautelook jest aplikacją idealną dla Ciebie. Po ostatniej aktualizacji, pojawiło się w niej wiele nowych propozycji na cieplejszy sezon tego roku.

Niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, Hautelook pomoże Ci znaleźć outfit na każdą z okazji – idealny na spotkanie biznesowe, jak i na leniwy dzień spędzony na mieście!

App Store

2. Dots

Dots

Im prościej tym lepiej. Ta stara zasada sprawdza się w większości dziedzin naszego życia – jak się okazuje, również w mobilnej rozrywce. Świetnym przykładem na to jest gra Dots, która bije rekordy popularności praktycznie we wszystkich zakątkach świata.

Zasady rozgrywki są naprawdę niezwykle banalne – naszym celem jest połączenie ze sobą jak największej ilości kropek w tym samym koloru. Co najciekawsze, Dots nie nudzi się już po kilkunastu minutach, tylko wciąga na wiele godzin.

App Store

3. Marvel Comics

Marvel Comics

Należysz do grona sympatyków komiksów? Wolisz dobrą, obrazkową historię od gry komputerowej lub kolejnego, kinowego hitu? W takim razie aplikacja Marvel Comics koniecznie powinna trafić na Twoje urządzenie z iOS’em.

Ta rozbudowana biblioteka komiksów, regularnie aktualizowana, przeniesie Cię do świata przygód wszystkich Twoich ulubionych bohaterów, pozwalając Ci przeżywać razem z nimi kolejnego mrożące krew w żyłach akcje!


4. Fade Black

Fade Black

Swoisty Must-have dla wszystkich sympatyków fotografii oraz kinematografii. Chociaż prenumerata tego periodyku na pół roku kosztuje około 9 funtów, to jest jak najbardziej opłacalna! Znajdujemy tutaj wyjątkowe artykuły oraz dostęp do treści i materiałów, których nie znajdujemy w standardowych mediach.

Jeżeli jesteś w stanie docenić kawał porządnej sztuki i smykałki do fotografii, to z pewnością Fade Black powinno się znaleźć na Twoim iUrządzeniu!

App Store

5. Nutrino

Nutrino

Chcesz prowadzić zdrowy tryb życia? Szukasz dostępu do szybkich, skutecznych oraz konkretnych porad dietetycznych? Chciałbyś stołować się w restauracjach, w których jedzenie przygotowywane jest naprawdę porządnie i zdrowo? W takim razie już teraz pobierz Nutrino!

Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób dbających o linię, odchudzających się lub prowadzących po prostu zdrowy tryb życia. Ogromna baza przepisów, porad dietetycznych, tabeli kalorycznych oraz powiadomienia odnośnie najciekawszych restauracji w Twojej okolicy.

App Store
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel