1

Kup tablet CityTab Vision 10”, a otrzymasz Norton Mobile Security

citytab visionKażdy klient, który zdecyduje się na zakup multimedialnego tabletu internetowego Colorovo CityTab 10″ może liczyć na dodatkowe oprogramowanie. Mowa o pakiecie antywirusowym Norton Mobile Security.

W celu ochrony danych marka Colorovo wprowadza do swojej oferty tablet CityTab Vision z programem Norton Mobile Security. W ramach zakupu urządzenia otrzymujemy darmowy dostęp do programu na rok.

W ramach pakietu mamy możliwość tworzenia kopii zapasowych kontaktów z urządzeń mobilnych i łatwe przywracanie ich po przypadkowym usunięciu lub zmianie urządzenia na nowe. Instalując program mamy również możliwość zdalnego blokowania utraconych lub skradzionych smartfonów i tabletów za pośrednictwem bezpiecznej strony, co uniemożliwia niepowołanym osobom korzystanie z urządzeń lub dostęp do informacji. W razie potrzeby można również zdalnie usunąć informacje z urządzenia.

Norton Mobile Security dla CityTAB Vision

Norton Mobile Security dostępny z tabletem Vision zapewnia również łatwiejsze odzyskiwanie danych i zabezpieczenie urządzenia przed i po kradzieży. Pozwala na natychmiastowe blokowanie tabletu. Ma również możliwość włączenia lokalizatora dźwiękowego, który pozwala łatwo znaleźć zgubione urządzenie nawet przy wyciszonym dźwięku lub włączonych wibracjach. Dodatkowo wyświetla położenie urządzenia na mapie, co pomaga szybko je znaleźć.

Ciekawą funkcją są „ukradkowe zdjęcia”, czyli zdalne robienie zdjęć umożliwiające zidentyfikowanie osoby korzystającej z utraconego urządzenia. Program gwarantuje również ochronę urządzeń mobilnych przed wirusami, destrukcyjnym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami dla urządzeń przenośnych. Posiada możliwość wyeliminowania spamu dzięki blokowaniu niepożądanych połączeń i wiadomości SMS w urządzeniach przenośnych. Dodatkowo program automatycznie skanuje karty pamięci SD (Secure Digital) w poszukiwaniu wirusów, programów typu „spyware” oraz innych zagrożeń.

Marka Colorovo zakłada, że koszt zakupu urządzenia dla odbiorcy końcowego nie powinien przekroczyć 799 zł.

Co sądzicie o takim gratisie? Według mnie to bardzo fajny dodatek dla klienta, bo otrzymuje darmowe oprogramowanie, które kosztuje kilkadziesiąt złotych…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz