0

CityTab Vision 7”. Tablet z dwurdzeniowym procesorem i układem 3D za 499 zł. Opłaca się?

citytab vision 7"Firma Colorovo wprowadza do sprzedaży mniejszą wersję taletu Vision 10″, a dokładniej CityTab Vision 7″. Jest to wydajny tablet z dwurdzeniowym procesorem, układem do przetwarzania obrazu 3D, czy ekranem IPS. Wszystko za 499 zł. Opłaca się?

CityTab Vision 7” cechuje mały rozmiar, niewielka waga i aluminiowa obudowa. Wyposażony jest w procesor Rockchip 3066, Cortex A9 Dual core, 1.5 GHZ. Dobre parametry graficzne i możliwość grania w gry 3D zapewnia procesor graficzny z 4-rdzeniową akceleracją GPU Mali-400 MHz. Możliwość oglądania filmów w HD gwarantuje wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×800.

Wbudowane 8GB pamięci można rozszerzyć do 32GB za pomocą karty SD. Natomiast łączność z Internetem zapewnia karta Wi-Fi 802.11 b/g/n. System obsługuje również zewnętrzne modemy GSM.

Zobacz także: Kup tablet CityTab Vision 10”, a otrzymasz Norton Mobile Security

Marka Colorovo zakłada, że koszt zakupu urządzenia dla odbiorcy końcowego nie powinien przekroczyć 499 zł. Producent zaklada, więc ostatecznie cena może być większa, bo to sklep zdecyduje o wartości.

A ogólnie jak oceniacie możliwości tego tabletu? Według mnie jest to całkiem ciekawe urządzenie i chętnie wezmę je do testów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz