0

Tablety VISION XD. Marka EVOLVEO debiutuje na rynku tabletów z modelami XD7, XD8, XD9

Seria tabletów Vision XDFirma EVOLVEO stawia pierwsze kroki na rynku tabletów internetowych z trzema urządzeniami – VISION XD7, VISION XD8 oraz VISION XD9. Wszystkie tablety pracują pod kontrolą Androida 4.1. A co jeszcze dostaniemy?

Seria Vision XD to rozwiązanie do komunikacji z przyjaciółmi, czytania książek, przeglądania internetu i grania w gry. Tablety z internetem łączą się poprzez wi-fi, obsługują Google Play, umożliwiając pełną personalizację urządzenia poprzez wgranie ulubionych aplikacji i gier.

EVOLVEO Vision XD7

evolveo vision xd7

Najtańszą propozycją z trójki tabletów jest kompaktowy, 7 calowy EVOLVEO Vision XD7. 1 GHz procesor i procesor graficzny Mali 400 to standardowe rozwiązanie w urządzeniu tej klasy. Wbudowana kamera przednia VGA, głośnik i mikrofon umożliwiają prowadzenie wideo rozmów. Pamięć wewnętrzną urządzenia 4 GB, przy zastosowaniu karty microSDHC, można rozszerzyć do 32 GB. Tablet obsługuje wszystkie popularne pliki graficzne, dźwiękowe i wideo. Waga urządzenia, wraz z baterią 2200 mAh, to 309 g. Całość zamknięta w plastikowej obudowie, będzie dostępna na sklepowej półce w cenie około 289,00 zł.

EVOLVEO Vision XD8

evolveo vision xd8

Model wyższy Vision XD8 to propozycja wzbogacona o procesor dwurdzeniowy, w którym każdy rdzeń pracuje na częstotliwości 1.6 GHz. W urządzeniu odnajdziemy wydajny czterordzeniowy procesor graficzny, który zapewni płynne przeglądanie stron internetowych lub granie w wymagające gry. Pamięć operacyjna urządzenia to 1 GB. W tablecie znajdują się wejścia micro USB, slot microSDHC, HDMI, mikrofon, wejście do zasilania 230 V oraz wejście 3.5 mm jack do słuchawek. Bateria jest większa od wykorzystanej w XD7 i ma 4400 mAh pojemności. Wbudowane są także 2 kamery – przednia i tylna. Całość została opakowana w aluminiową obudowę, która dodaje urządzeniu klasy. Za ten model producent proponuje cenę 565,00 zł.

EVOLVEO Vision XD9

evolveo vision xd9

EVOLVEO Vision XD9 zamyka zestawienie pierwszej serii wyprodukowanych tabletów. Może pochwalić się wysokiej jakości 9,7” ekranem, wyposażonym w technologię IPS, która zapewnia czysty obraz, wyraziste kolory i szeroki kąt ujęcia. Tablet ma 8 GB pamięci flash i baterię o pojemności 8000mAh, co przy tej specyfikacji pozwoli na około 10 godzinną pracę urządzenia. Ten model został również zamknięty w smukłej, aluminiowej obudowie, a jego sugerowana cena detaliczna to 785,00 zł.

Dobry początek?

I jak oceniacie początek firmy EVOLVEO na rynku tabletów internetowych? Czy ich produkty w tym przedziale cenowym mają szansę na zainteresowanie wśród Was, klientów?

Chociaż specyfikacja Vision XD9 jest stosunkowo mocna, to bardzo mnie ciekawi jak będą wykonane te tablety. Dodatkowo pytanie jak zostanie zoptymalizowany system operacyjny…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz