1

Sony Xperia Tablet Z już niedługo w sprzedaży. Cena to 2699 zł

Xperia Tablet ZFirma Sony już niedługo rozpocznie w Polsce sprzedaż multimedialnego tabletu internetowego Sony Xperia Tablet Z. Sprzęt już niedługo będzie w salonach Centrach Sony i Sony Store oraz w sklepie online www.sonymobile-sklep.pl w cenie 2699 zł.

Dodatkowo w Sony Store i Sony Center nabywcy modelu LTE (SGP321E3/W) otrzymają słuchawki bezprzewodowe DR-BTN200M (do wyboru są również: MDR-XB600 lub MDR-V55). Szczegóły na temat promocji Sony Store i Sony Centre znajdują się tutaj.

Na przełomie maja i czerwca br. Xperia Tablet Z dostępny będzie u wszystkich operatorów i w całej sieci sprzedaży. Dodatkowo, w limitowanym białym kolorze, Xperia Tablet Z oferowany jest w Centrach Sony i Sony Store na terenie całego kraju, jak również przez sklep internetowy www.sonymobile-sklep.pl oraz w sieci Orange od czerwca br.

Wprowadzeniu do sprzedaży Xperia Tablet Z towarzyszy zintegrowana kampania marketingowa, obejmująca telewizję, prasę, media cyfrowe, a także tzw. kanał „out of home” (tj. billboardy, standy reklamowe obecne w Centrach Sony, Sony Store i wybranych halach Media Markt oraz Saturn). Główny motyw kampanii jest rozwinięciem kampanii smartfonu Xperia Z i podkreśla unikalne wrażenia jakie użytkownikom może zapewnić tylko tablet od Sony. Przekaz „Xperia™ Tablet Z – odkryj wszystkie atuty Sony w tablecie” odzwierciedla kunszt technologiczny, wzorniczy i jakościowy Xperia Tablet Z. Dodatkowo podkreślona została unikalna cecha produktu tej klasy – wodoodporność.

Emisja głównego spotu zaplanowana jest na dzień 7 czerwca 2013 r. i potrwa do końca miesiąca. Lokalna kampania Xperia Tablet Z powstała przy udziale agencji TAG Wordwide, Greenmark oraz domu mediowego PHD Media Direction.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz