0

Tablet Huawei MediaPad 10 FHD LTE kategorii 4. Wkrótce dostępny w Cyfrowym Polsacie

Huawei MediaPad 10 FHDHUAWEI wprowadził na polski rynek czterordzeniowy tablet MediaPad 10 FHD obsługujący standard LTE kategorii 4. Tablet jest dostępny w sieci Plus, a wkrótce będzie oferowany także klientom Cyfrowego Polsatu.

Sercem MediaPada 10 FHD jest stworzony przez HUAWEI chipset K3V2 o taktowaniu 1.4 GHz. Procesor zapewnia pracę i dobrą wydajność grafiki 3D, dzięki czemu urządzenie nadaje się np. do oglądania filmów w rozdzielczości HD czy zaawansowanych aplikacji multimedialnych i gier.

Urządzenie wyróżnia się 10-calowym ekranem dotykowyn z matrycą IPS HD (1920×1200 pix).

Jednym z największych atutów tabletu HUAWEI MediaPad 10 FHD jest obsługa technologii LTE z transferem danych nawet do 150 Mbps. Dzięki temu użytkownik na nowo odkryje przyjemność korzystania z mobilnego internetu. Na tablecie można wygodnie korzystać np. z dużych plików umieszczonych w cyfrowej chmurze czy wysokiej jakości plików multimedialnych (np. filmów w rozdzielczości HD), bez konieczności długiego oczekiwania na ich pobranie.

HUAWEI MediaPad 10 FHD korzysta z technologii Dolby Surround, sprawdzającej się podczas grania, oglądania filmów HD i słuchania muzyki. Ponadto urządzenie wyposażono w tylny aparat 8 Mpix z funkcją auto-focus i przedni aparat o rozdzielczości 1.3 Mpix. Aby ułatwić nagrywanie i przechowywanie zdjęć i filmów, MediaPad 10 FHD wyposażony jest w 16GB pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz