0

HP SlateBook x2. Laptop i tablet w jednym. Co oferuje?

HP SlateBook x2Firma HP wprowadza do sprzedaży kolejny nowy sprzęt, który łączy w sobie zalety laptopa i tabletu. Mowa o hybrydowym sprzęcie HP SlateBook x2. Tablet pracuje pod kontrolą Androida oraz procesora Nvidia Tegra 4.

Nowy laptop wyposażony jest w procesor NVIDIA Tegra 4. Urządzenie umożliwia użytkownikom szybkie przeglądanie treści internetowych, płynne odtwarzanie materiałów wideo w standardzie Full HD, realistyczne wrażenia w trakcie gier oraz dostęp do aplikacji TegraZone.

HP SlateBook x2 to drugi, obok wielokrotnie nagradzanego HP ENVY x2, laptop z funkcją tabletu w ofercie konsumenckiej HP. Nowe urządzenie, podobnie jak tablet HP Slate7, umożliwia korzystanie z systemu Google i w ten sposób wspiera ideę różnorodności systemów operacyjnych.

Zobacz także: Kiano CORE 9.7. Tablet z IPS2, czterordzeniowym procesorem i HDMI za 979 zł. Specyfikacja

Cienki i lekki HP SlateBook x2 umożliwia użytkownikom „przełączanie się” z rozrywki na pracę lub odwrotnie w każdej chwili. Dzięki zawiasowi magnetycznemu o zaawansowanej konstrukcji i podwójnemu systemowi akumulatorowemu (po jednym akumulatorze w podstawie i tablecie) zamiana notebooka na tablet lub odwrotnie nie sprawia problemów nawet podczas podróży.

Zwiększona mobilność nie oznacza ograniczenia funkcjonalności. HP SlateBook x2 umożliwia korzystanie z wielu usług Google, takich jak Google Now, Google Search, Gmail, YouTube, Google Drive i Google+ Hangouts (wielostronny czat wideo), a także udostępnia dostęp do aplikacji i treści cyfrowych za pośrednictwem serwisu Google Play.

HP SlateBook x2

Wyświetlacz dotykowy Full HD o przekątnej 25,65 cm (10,1 cala) z powłoką antyodblaskową zapewnia wyrazisty i żywy obraz. Ponadto SlateBook x2 jest wyposażony w pamięć masową eMMC o pojemności do 32 GB oraz rozwiązanie DTS Sound+ Solution umożliwiające przeglądanie zdjęć, odtwarzanie plików muzycznych i wideo. Funkcja HP ePrint pozwala natomiast drukować bezpośrednio z większości aplikacji.

Sugerowana cena HP SlateBook x2 to 1999 zł. Urządzenie będzie dostępne w Polsce w lipcu 2013 r.

Drogo nie uważacie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz