0

Prestigio sprzedało 1 mln tabletów! W jakim czasie?

MultiPad 8.0 Pro DuoDzisiaj firma Prestigio pochwaliła się, że udało jej się sprzedać 1 mln sztuk tabletów internetowych o przekątnych od 7 do 10.1 cala. Jak myślicie w jakim czasie? Otóż producent potrzebował na to dwóch lat.

Według danych spółki, milionowym produktem sprzedanym w regionie Middle East, obsługiwanym przez lokalną siedzibę Prestigio, był model MultiPad 7.0 Prime Plus. Prestigio wzbogaciło swoją ofertę o funkcjonalne tablety dwa lata temu, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów w tym segmencie. Wyniki mówią same za siebie – w krótkim okresie udało się odpowiedzieć na zapotrzebowanie tak dużej liczby użytkowników. Udział marki na rynku tabletów internetowych stale rośnie z miesiąca na miesiąc.

Zobacz także: MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G. Wydajny tablet z modemem 3G. Do podróży

W ciągu ostatnich dwóch lat Prestigio MultiPad 8.0 PRO DUO stał się najchętniej kupowanym modelem z oferty marki. Urządzenie, oparte na systemie Android 4.1 charakteryzuje się stylowym designem smukłej konstrukcji. Neutralne, ale rozpoznawalne wzornictwo nadaje urządzeniu elegancji. Prestigio w trosce o swoich klientów do każdego tabletu z linii MultiPad dodaje szykowne etui, zabezpieczając przy tym urządzenie np. podczas podróży.

Zobacz także: MultiPad Note 8.0. Graficzny tablet z Androidem 4.1 za 1299 zł

Kolejna powodem do dumy są dobre marcowe wyniki oddziału Prestigio w Serbii. Według raportu GfK, marka osiągnęła 41% udział na tamtejszym rynku tabletów multimedialnych w marcu bieżącego roku. Ten sam raport podaje, że Prestigio na polskim rynku ma 7% udział w segmencie tabletów.

Prestigio oferuje tablety internetowe we wszystkich popularnych rozmiarach od 7 do 10.1 cala, co czyni firmę atrakcyjną dla klientów o różnorodnych wymaganiach. Okres 2 lat, w którym udało się sprzedać tak znaczną ilość urządzeń tabletowych pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość.

mówi Dariusz Rylski, Product Manager marki Prestigio.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz