0

Aplikacja Radio ZET na tablety z Windows 8

Radio ZET na Windows 8Radio ZET udostępnia swoją aplikację na system operacyjny Windows 8. To pierwsza w Polsce aplikacja z Gemius Stream. Oprogramowanie można uruchomić na tabletach z Windows 8.

Użytkownicy tabletów z systemem operacyjnym Windows 8 mogą już korzystać z playera internetowego Radia ZET. Aplikacja jest dostępna za darmo w sklepie Windows. Posiada wszystkie kluczowe elementy strony www.radiozet.pl: umożliwia słuchanie Radia ZET online, kontakt bezpośrednio z prowadzącym w studiu, udostępnia kanały muzyczne, podcasty programów i skrót najważniejszych wiadomości z kraju i ze świata.

To pierwsza w Polsce aplikacja na Windows 8, która posiada unikatowe rozwiązanie pozwalające na implementację kodów Gemius Stream, a co za tym idzie, pozyskiwanie szczegółowych informacji na temat słuchania Radia ZET przez jej użytkowników.

Aplikacja jest zintegrowana z Facebookiem. Mogą z niej korzystać użytkownicy wszystkich komputerów i tabletów PC z systemem Windows 8. Aplikacja powstała we współpracy z firmą Infor IT i polskim oddziałem Microsoft. Z doświadczeń autorów Windows 8 Grupa Eurozet będzie korzystać przy wdrażaniu kolejnych planowanych projektów.

Oprogramowanie dostępne jest także dla iOS oraz Android.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz