0

Marka Colorovo ufunduje tablety dla dzieci ze szkół podstawowych

CityTab Lite 1.1Marka Colorovo została sponsorem V edycji konkursu “Have fun with English” organizowanego dla uczniów szkół podstawowych, którego celem jest propagowanie nauki angielskiego wśród najmłodszych. Producent tabletów ufunduje nagrody dla zwycięskich zespołów.

Marka Colorovo została głównym sponsorem V edycji konkursu „Have fun with English”. Celem akcji jest rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim i promowanie uczniów wyróżniających się zdolnościami językowymi oraz stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności.

Marka Colorovo zawsze chętnie angażuje się w inicjatywy związane z edukacją. Pierwszym wydarzeniem tego typu była akcja Pierwszy dzwonek – edukacyjny program dla rodziców i dzieci oraz konkurs na najbezpieczniejszą szkołę w Polsce. Have fun with English to bardzo ciekawa inicjatywa, która zachęca do nauki języków, dodatkowo organizowana w mniejszej gminie daje szanse najmłodszym na dobry start. Mamy nadzieję, że nagrody dla zwycięzców konkursu – tablety Colorovo CitiTab – okażą się pomocnym narzędziem i motywacją do dalszej nauki języków obcych

mówi Dobrosław Wereszko, Członek Zarządu ABC Data S.A. odpowiadający za markę Colorovo.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe, w pierwszej udział biorą trzyosobowe grupy z klas I-III , w drugiej uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych. Każda praca sprawdzana i oceniana jest pod kątem poprawności językowej, pomysłu, sposobu i estetyki wykonania. Uczniowie klas I-III mają za zadanie wykonanie albumu w wersji papierowej pod tytułem: „My school”, a starsze dzieci mają za zadanie przygotować multimedialną prezentację na temat swojej szkoły. Zwycięskie drużyny otrzymają tablety marki Colorovo. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół w Płonce Kościelnej w województwie Podlaskim. Akcja skierowana jest do wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Łapy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz