0

Tablet PocketBook SURFpad2. 7-calowe urzędzenie z ekranem IPS za 499 zł

SURFpad2Marka PocketBook prezentuje tablet internetowy działające pod kontrolą systemu Android 4.1, które wyróżnia dotykowy ekran o przekątnej 7” i rozdzielczości 1280×800, wykonany w technologii IPS. Tablet wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor 1.5Ghz, wspomagany przez szybki układ grafiki 3D i pamięć 8GB. Wszystko za 499 zł.

Sercem tabletu PocketBook SURFpad2 jest dwurdzeniowy procesor Rockchip taktowany zegarem 1.5Ghz, któremu towarzyszy − także dwurdzeniowy − układ grafiki 3D Mali-400. Pamięć podręczna standardu DDR3 ma pojemność 1GB, a pamięć na dane oraz programy − 8GB z możliwością rozszerzenia przez karty pamięci microSD o maksymalnej pojemności 32GB. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.1.

SURFpad2 posiada wyświetlacz o przekątnej 7” o dużej rozdzielczości 1280×800 pikseli, zapewniający odpowiedni kontrast i wysoką szczegółowość wyświetlanego obrazu. Ekran wykonany został w technologii IPS, która gwarantuje wierne oddanie pełnej palety barw i relatywnie stałą jakość niezależną od kąta patrzenia.

Zobacz także: Tablet ASUS MeMO Pad HD 7 już dostępny w Polsce. Cena to 699 zł. Przystępna?

Interfejsy i złącza, w które wyposażono tablet, obejmują wbudowaną kartę wi-fi standardu 802.11bgn, dwukierunkowe złącze USB oraz wyjście HDMI pozwalające na podłączenie odbiornika TV i przeniesienie obrazu na duży ekran. SurfPad2 posiada także kamerę VGA umieszczoną obok ekranu, standardowe złącze słuchawkowe, mikrofon oraz stereofoniczne głośniki.

PocketBook SURFpad2

Akumulator nowego SURFpada ma pojemność 4000mAh, a smukła obudowa urządzenia o grubości poniżej 10mm waży ok. 300g.

Cena detaliczna PocketBook SURFpad2 wynosi 499 zł
. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door. Dostępne są urządzenia w kolorze ciemnoszarym, czerwonym i ciemnoniebieskim, przy czym opcje kolorystyczne dotyczą tylnej części SURFpada, front pozostaje czarny. Wszystkie urządzenia marki PocketBook dystrybuowane w sieci handlowej Human Media objęte są promocją, w ramach której nabywcy otrzymują pakiet 600 darmowych eBooków oraz zniżki na zakupy e-książek w księgarni BezKartek.pl.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz