0

Samsung ATIV Tab 3. Nowy tablet od Samsunga z Windows 8

Samsung ATIV Tab 3Koreański producent zaprezentował nową serię urządzeń Samsung ATIV, w tym jeden tablet – Samsung ATIV Tab 3. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8. A co jeszcze dostaniemy?

ATIV Tab 3 to dobre urządzenie dla wszystkich, którzy często są w ruchu. Obudowa jest cienka i lekka – jej grubość to zaledwie 8,2 mm, a waga 550 g. Dzięki temu jest to idealny kompan w podróży lub w drodze do i z pracy. Ponadto, ATIV Tab 3 zapewnia aż do 10 godzin pracy baterii bez potrzeby podłączania zewnętrznego zasilania.

Tablet jest wyposażony w system operacyjny Windows 8, ATIV Tab 3 oferuje też preinstalowany pakiet Microsoft Office 2013 i pełną współpracę z oprogramowaniem i aplikacjami Windows.

Zobacz także: Samsung Galaxy Note 8.0 dostępny w Polsce. Cena już od 1199 zł

Zarówno ATIV Q jak i ATIV Tab 3, dzięki funkcjonalności piórka S Pen, umożliwiają także lepszą wydajność podczas pracy na programach do tworzenia kreatywnej treści. Użytkownicy mogą teraz wykonywać proste i szybkie, pisane ręcznie odniesienia i uwagi w dokumencie, na którym w danej chwili pracują.

Samsung ATIV Tab 3

Obydwa urządzenia zostały także wyposażone w funkcję SideSync, która sprawia, że komputer i smartfon stają się jednością. Na przykład, można korzystać z klawiatury komputera, aby odpowiedzieć na wiadomość tekstową otrzymaną na smartfon lub telefon komórkowy Samsung z systemem Android. Można także na obydwu urządzeniach jednocześnie wyświetlać powiększenia map, zdjęć i plików multimedialnych, lub swobodnie je edytować. Możliwe jest także stworzenie na komputerze zapasowej kopii danych urządzenia mobilnego czy naładowanie jego baterii, aby bez przeszkód pracować i cieszyć się codziennym życiem.

Samsung ATIV Tab 3

Specyfikacja Samsung ATIV Tab 3:

Kategoria

Cecha

Specyfikacja

Ekran

Wymiary

10.1”

Rozdzielczość

HD 1366×768

Wydajność baterii

Czas pracy na baterii

10h

Wymiary

Grubość

8,2mm

Waga

550g

Kolor

Biały

Wydajność

System operacyjny

Windows 8

Procesor

Intel ATOM Z2760

Grafika

Shared

Pamięć

2GB LPDDR2

HDD

64GB eMMC

Wbudowana kameta

720p HD

Łączność/porty

Porty/USB

1 x micro USB 2.0, micro HDMI, micro SD

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz