0

Huawei MediaPad 7 Vogue. Tablet z 4-rdzeniowym procesorem, który waży 335 g

Huawei MediaPad 7 VogueFirma Huawei wprowadza do sprzedaży, ale jeszcze nie w Polsce, nowy tablet internetowy Huawei MediaPad 7 Vogue z ekranem o przekątnej 7 cali, 4-rdzeniowym procesorem i Androidem w wersji 4.1. Jednak nie podano żadnej ceny za ten tablet, ale do premiery w Polsce jeszcze trochę.

Tablet Huawei MediaPad 7 Vogue ma czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz oraz 16-rdzeniowy procesor graficzny, zapewniający płynne odtwarzanie gier 3D oraz filmów w jakości Full HD.

MediaPad 7 Vogue posiada litowo-polimerową baterię o pojemności 4100 mAh. Mocna bateria w połączeniu z opracowaną przez HUAWEI technologią oszczędzania energii, pozwala na obejrzenie czterech filmów w jakości HD lub 20 godzin rozmów bez przerwy bez konieczności podłączenia urządzenia do źródła energii.

Zobacz także: Recenzja Huawei MediaPad 7 Lite. Funkcjonalny tablet z modemem 3G, ale…

MediaPad 7 Vogue zamknięty jest w jednolitej obudowie wykonanej z aluminium. Dzięki temu urządzenie jest lekkie (335 g) i ma zaledwie 9,5 mm grubości. 5-punktowy ekran pojemnościowy Multi-Touch o przekątnej 7 cali (1024 x 600 w technologii IPS) gwarantuje szerokie kąty widzenia i żywe kolory. Tablet wyposażony został w gniazdo microUSB, które zapewnia transfer danych i jest kompatybilne z szeroką gamą dodatkowych akcesoriów – zewnętrznymi klawiaturami, myszkami i pamięciami USB.

Tablet dostępny będzie w czarnej i białej wersji kolorystycznej. MediaPad 7 Vogue jest już dostępny w Chinach. Wkrótce planowane są premiery w innych krajach.

Jak myślicie, kiedy w Polsce? Jeszcze w te wakacje?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz