0

Tablet Yarvik Xenta 8c TAB08-201 3G z ekranem 8 cali i wbudowanym modemem 3G

Yarvik Xenta 8c TAB08-201 3GFirma Yarvik wprowadza do sprzedaży multimedialny tablet internetowy Yarvik Xenta 8c, który wyróżnia się obsługą sieci 3G, Bluetooth, GPS, a także aparatem fotograficznym o matrycy 2 megapiksela. Cena oscyluje w granicach 700 zł.

Funkcjonalność 3G modelu Xenta 8c gwarantuje możliwość nawiązywania połączeń telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych. Ponieważ urządzenie Xenta 8C 3G nie posiada simlocka, nie ma potrzeby zakupu nowej karty SIM. To z kolei sprawia, że w połączeniu z Bluetooth, GPS i – oczywiście – Wi-Fi, tablet Xenta 8c 3G to prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie przenośne. Ponadto, jego bateria o pojemności 3700 mAh pozwala na użytkowanie go przez cały dzień, bez potrzeby dodatkowego ładowania.

Xenta 8c 3G oferuje wszystkie te funkcje, których można oczekiwać od tabletu Yarvik z linii Xenta. Rozdzielczość 1024 x 768 pikseli gwarantuje dobrą jakość wyświetlania wszelkich zasobów, a współczynnik obrazu 4:3 pozwala na sprawne wyświetlanie dowolnych treści – od stron internetowych, po wszelkiego rodzaju filmy wideo.

Zobacz także: 2 lata gwarancji Comfort na tablety Yarvik

Dzięki kamerze z przodu obudowy użytkownik może wykorzystać urządzenie Xenta 8c 3G do prowadzenia wideokonferencji, a kamera o rozdzielczości 2 megapikseli znajdująca się z tyłu obudowy umożliwia wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów. Wszystkie gromadzone zasoby mogą być zapisywane w pamięci o pojemności 8 GB. Gniazdo karty MicroSDHC™ pozwala na zwiększenie tej pojemności do maksymalnie 32 GB.

Yarvik Xenta 8c TAB08-201 3G

Wymiary tego tabletu to 201x152x10 mm, a masa – 417 g. Szeroka obudowa ekranu i powleczona gumą tylna osłona zapewniają pewny chwyt.

Tablet jest już dostępny na polskim rynku. Na ceneo.pl można znaleźć już ten model poniżej 700 zł. Opłaca się za taką cenę ten model kupić?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz