0

Aplikacja Gazety Wyborczej na tablety Samsung

gazeta wyborcza na tablety SamsungFirma Agora przy współpracy z Samsungiem przygotowała aplikację z treściami Gazety Wyborczej. Przez 7 dni użytkownicy tabletów Samsung mogą czytać treści za darmo.

Treści Gazety Wyborczej dostępne są na kolejnym urządzeniu mobilnym – na tabletach Samsung z systemem Android. Ich użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej aplikacji dedykowanej do czytania prasy, przygotowanej przez Samsung i Agorę. Dzięki niej mają dostęp do tekstów z aktualnego ogólnopolskiego wydania „Gazety”, „Gazety Stołecznej”, czwartkowego magazynu „Duży Format” i sobotniego „Magazynu Świątecznego”.

Czytanie prasy na tabletach staje się coraz popularniejsze. Cieszymy się, że aplikacje z treściami z „Gazety Wyborczej” trafiają do nowych odbiorców, a czytelnikom, którzy są z nami od dawna, pozwalają na jeszcze wygodniejsze sięganie po nasze treści

mówi Maciej Nowak, dyrektor Cyfrowego Działu Wydawniczego w Agorze.

Aplikacja „Gazeta Wyborcza” na tablety Samsung, dostępna w sklepie Samsung Apps, pozwala na zakup prenumeraty na 7 lub 30 dni. Użytkownicy tabletów Samsung mogą przez 7 dni bezpłatnie testować nową aplikację (pierwsze 7 dni jest bezpłatne, każde odświeżenie prenumeraty wymaga opłaty).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz