0

Mobilne lubimyczytać.pl dla użytkowników tabletów i komputerów z Windows 8

lubimyczytać.pl na windows 8Serwis lubimyczytać.pl w postaci aplikacji od dziś jest dostępny na telefonach z systemem Windows Phone oraz komputerach i tabletach PC działających pod systemem Windows 8. Czy korzystacie z takiego typu aplikacji?

Bezpłatna aplikacja mobilna lubimyczytać.pl umożliwia wyszukiwanie książek za pomocą zdjęć okładek, poznawanie opinii oraz rekomendacji innych czytelników, czytanie ebooków w formacie .epub lub .pdf (również darmowych książek i fragmentów udostępnionych w aplikacji) oraz rozbudowywanie sieci znajomych i wyszukiwanie użytkowników o podobnych gustach czytelniczych. Ponadto w aplikacji można korzystać z większości funkcjonalności społecznościowych serwisu.

Aplikacja jest ściśle powiązana z profilem użytkownika portalu lubimyczytać.pl, jednak osoby, które nie posiadają konta w serwisie, także będą mogły korzystać z niektórych funkcji aplikacji – np. wyszukiwarki książek i porównywarki cen.

Zobacz także: Aplikacja Gazety Wyborczej na tablety Samsung

Najważniejsze funkcje aplikacje lubimyczytać.pl na Windows 8:

– Wyszukiwanie książek. Nic prostszego – wystarczy zrobić zdjęcie okładce albo jej wydrukowi na reklamie w prasie, na billboardzie, w katalogu itd., ewentualnie użyć wyszukiwarki tekstowej lub zeskanować kod kreskowy, aby system przekierował na stronę danej książki dostępnej w bazie przeszło 180 tys. tytułów. Tutaj możemy przeczytać recenzje innych użytkowników, zobaczyć, co o książce napisali nasi znajomi, umieścić własną opinię, przeczytać cytaty z książki i oznaczyć wybrane jako ulubione, przeczytać informacje o autorze czy zostać jego fanem.
– Porównywanie ofert w księgarniach. Aplikacja wyświetla ceny danej książki w największych księgarniach internetowych i przekierowuje czytelnika bezpośrednio do sklepu, gdzie może dokonać zakupu.
– biblioteczką i kontem użytkownika. Użytkownik loguje się za pośrednictwem aplikacji do swojego konta na lubimyczytać.pl. Może zarządzać swoją wirtualną biblioteczką – dodawać książki na półki, tworzyć nowe półki, oznaczać książki, które przeczytał, chce przeczytać albo teraz czyta. Aplikacja daje dostęp niemal do wszystkich funkcjonalności serwisu lubimyczytać.pl.
– Społeczność. Czytelnik tworzy sieć znajomych i obserwowanych, ma możliwość śledzenia co czytają i piszą o książkach.
– Gustoteka – czyli biblioteka gustów! Każdy może wyszukać użytkowników o podobnych gustach czytelniczych! Zaawansowany algorytm porównuje oceny książek, które wystawili użytkownicy i wyświetla procentowo zbieżność gustów czytelniczych. Dodatkowo możemy określić promień wyszukiwania użytkowników lubimyczytać.pl (do 100 km.).
– Komunikacja. System umożliwia wysyłanie prywatnych wiadomości do innych użytkowników lubimyczytać.pl.
– Ebooki. Do dyspozycji czytelników oddano setki darmowych ebooków (z zasobów wolnelektury.pl) i fragmentów książek udostępnionych przez wydawnictwa, które można czytać i przeglądać nie opuszczając aplikacji!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz