0

Phtablet HUAWEI Ascend Mate z ekranem 6,1 cala w Polsce. Konkurencja dla Note?

HUAWEI Ascend MateFirma Huawei wprowadza do sprzedaży w Polsce nowe urządzenie, które jest połączeniem tabletu oraz smartfona. Phtablet HUAWEI Ascend Mate to sprzęt z dotykowym ekranem IPS+ o przekątnej 6,1 cala oraz czterordzeniowym procesorem 1,5 GHz.

HUAWEI Ascend Mate wyposażono w ekran LCD HD w technologii IPS+ o przekątnej 6.1 cala i rozdzielczości 1280 x 720. Ekran sprawdzi się zarówno do przeglądania i edycji dokumentów, jak i oglądania filmów HD czy korzystania z gier. Dodatkowym udogodnieniem jest technologia Magic Touch, która pozwala na korzystanie z niego nawet w rękawiczkach.

Ascend Mate to urządzenie, mierzące w najwęższym miejscu jedynie 6,5 mm. Ogromnym udogodnieniem jest także rozbudowany interfejs Emotion UI oraz funkcja multitaskingu – podczas pisania wiadomości można jednym dotknięciem uruchomić np. kalkulator czy tryb notatek, bez konieczności wychodzenia z aktywnej aplikacji.

HUAWEI Ascend Mate zasilany jest przez baterię 4050 mAh i czterordzeniowy procesor HUAWEI Hi-Silicon 1.5GHz. Stworzone przez HUAWEI technologie oszczędzania energii QPC i ADRX sprawiają, że smartfon może pracować dwa dni bez konieczności ładowania.

Zobacz także: Huawei MediaPad 7 Vogue. Tablet z 4-rdzeniowym procesorem, który waży 335 g

HUAWEI Ascend Mate pracuje pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean. Telefon wyposażony jest w dwa aparaty: przedni o rozdzielczości 8Mpix HDR z funkcją auto-fokus oraz tylny HD 1Mpix. Dodatkowo posiada podwójny mikrofon z technologią redukcji zakłóceń, odtwarzanie dźwięku w systemie Dolby® oraz możliwość nagrywania w stereo.

Ascend Mate na rynku polskim oferowany będzie w czarnej wersji kolorystycznej w sklepach Sferis, Komputronik i Euro RTV AGD w sugerowanej cenie: 1599 PLN. Telefon dostępny będzie od drugiej połowy lipca, obecnie dostępny jest już w przedsprzedaży.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz