0

Tablet Pentagram Quadra 7 debiutuje w T-Mobile

Pentagram Quadra 7 Ultra SimT-Mobile wprowadza do oferty tablet Pentagram Quadra 7 Ultra Slim. Będzie on dostępny m.in. w ofercie dwóch tabletów za złotówkę. Nowy tablet będzie można również kupić w ofercie ze smartfonem lub wybranych taryfach blueconnect.

Tablet Pentagram Quadra 7 Ultra Slim (P5350) wzbogaci wszystkie oferty T-Mobile, w których do tej pory klienci otrzymywali tablet Prestigio PMP5870C. W ofertach multimedialnych z tabletem, multimedialnej okazji z tabletem dla przenoszących numer w sklepie internetowy T-Mobile, a także smartfonowej okazji z tabletem w większości opcji abonamentowych tablet dostępny jest za 1zł.

W ofercie DuoPack, czyli dwóch tabletów za złotówkę, klienci będą mogli teraz wybrać jeden z dwóch zestawów z opłatą początkową za urządzenia w wysokości 1 zł: dwa tablety Pentagram Quadra 7 Ultra Slim lub dwa tablety Prestigio Ultra Duo. Przy zakupie każdego z zestawów klienci otrzymają router ZTE MF60, który pozwala na bezprzewodowe podłączenie do Internetu tabletów lub innych urządzeń. Oferta przewiduje 10GB transferu danych w ramach abonamentu w wysokości 59,90zł, przy umowie zawieranej na 24 miesiące.

Pentagram Quadra 7 Ultra Slim waży 270g, a rozmiar 7-calowego, dotykowego, panoramicznego ekranu w technologii HD IPS (1280×800) zapewnia pełen komfort użytkowania. Tablet wyposażony jest w czterordzeniowy procesor (1,2 GHz), posiada 1GB pamięci RAM oraz pamięć wewnętrzną o wielkości 8GB, a wszystko to obsługiwane przez system operacyjny Android 4.1 JellyBean. Urządzenie posiada wyjście mini HDMI, mikro USB oraz czytnik kart mikro SD do 32 GB. Tablet bez problemów odtwarza filmy Full HD i posiada dwie kamery: tylną 2 Mpix i przednią 0,3 Mpix. Jest to w pełni nowoczesne, multimedialne urządzenie, które doskonale sprawdzi się zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz