0

Lark FreeMe 70.55GPS. Tablet, nawigacja i telewizor w jednym. A jak z podzespołami?

Lark FreeMe 70.55GPS

Lark FreeMe 70.55GPS

Firma Lark zaprezentowała bardzo ciekawy tablet internetowy FreeMe 70.55GPS, który łączy w sobie funkcję wideorejestratora, tabletu, telewizora oraz nawigacji GPS. Wszystko zamknięte w obudowie z ekranem 7 cali i cenie, która nie powinna przekroczyć 400 zł.

Tablet FreeMe 70.55GPS oferowany przez markę Lark łączy w sobie funkcje kilku urządzeń w jednym 7” calowym sprzęcie. Jego =atutem jest wbudowany model GPS i darmowa nawigacja MapaMap oferowana w zestawie oraz moduł do odbioru telewizji cyfrowej, który zamienia tablet w przenośny telewizor. Dodatkowo, dzięki uchwytowi samochodowemu, dołączonemu do zestawu oraz tylnej kamerze 2Mpx tablet FreeMe może pełnić funkcje wideorejestratora – popularnej wśród kierowców kamery samochodowej.

Tablet FreeMe 70.55GPS to 7 calowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli z 5 punktowym Multi touch’em działający na systemie operacyjnym Android 4.0. Płynną reakcję sprzętu zapewnia procesor Telechips 1,2GHz, a zastosowany układ graficzny umożliwia odtwarzanie filmów w jakości 1080p oraz pozwala na uruchomienie większości gier 3D dostępnych w Google Play. Z kolei pamięć operacyjna wynosi 1 GB DDR3.

Zobacz także: Recenzja tabletu Lark FreeMe 70.5GPS-DVBT

FreeMe 70.55GPS posiada możliwość prowadzenia wideorozmów, które umożliwia kamera VGA. Dodatkowo do dyspozycji mamy 8GB pamięci wewnętrznej, które możemy rozszerzyć do 32GB za pomocą karty SD. Tablet łączy się z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi 802.11b/g.

Producent zakłada, że cena tabletu nie powinna przekroczyć 399 PLN. Najnowszy tablet jest dostępny w sieci sklepów: Komputronik, EURO RTV AGD, Auchan, Carrefour.

Lark FreeMe 70.55GPS

Lark FreeMe 70.55GPS

Cena bardzo przystępna biorąc pod uwagę telewizję i GPS. Naprawdę jestem bardzo miło zaskoczony, a Wy? Co sądzicie o tym produkcie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz