0

Manta wprowadza nowe etui z klawiaturą do tabletów

etui Manta MTA1001

etui Manta MTA1001

Firma Manta wprowadza na rynek trzy modele etui z klawiaturą przeznaczone do tabletów z ekranem o rozmiarach 7, 8 i 10-cali. Cena za nowe akcesorium nie przekroczy 40 zł, przynajmniej tak twierdzi producent.

Etui z klawiaturą firmy Manta oferuje gotowe rozwiązanie dla osób, które nie chcą rozstawać się z klasycznym sposobem komunikacji. Dostępne w trzech rozmiarach, dla tabletów z ekranami o przekątnej 7, 8 i 10 cali klawiatury oferują większy komfort wprowadzania tekstu. Etui z klawiaturą spełniają jeszcze jedną istotną funkcję – zamknięte na zatrzask stanowią mocne obudowę, chroniącą urządzenie przed zadrapaniem i niewygodami podczas transportu.

Zastosowany standard QWERTY powodują, że układ klawiszy nie będzie dla nas obcy. Korzystając z etui z klawiaturą użytkownik zyskuje także większy pulpit roboczy – podczas wprowadzania tekstu przyciski na ekranie tabletu nie zostają wyświetlone. Konstrukcja łączy się z tabletem jest za pomocą złącza micro USB, co powoduje, że każde etui z klawiaturą firmy Manta jest urządzeniem uniwersalnym, współpracującym z dowolnym tabletem dostępnym na rynku obsługującym ten standard.

Sugerowana cena detaliczna MTA 701: 29.90zł, MTA 801: 34.90zł, MTA 1001: 38,90zł.

I co sądzicie o tych sprzęcie? Czy faktycznie przyda się w praktyce? Ale cena chyba całkiem przyjemna co?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz