0

Kruger&Matz KM1060. Galeria zdjęć. Ma to coś w sobie…

Kruger&Matz KM1060

Kruger&Matz KM1060

W testach ostatnio miałem również multimedialny tablet internetowy Kruger&Matz KM1060. Do tej pory tą markę znałem tylko i wyłącznie z produkcji nawigacji GPS, a teraz przyszedł czas na tablet. Dlatego ciekawiło jak wypadnie…

Producent stworzył solidne urządzenie zamknięte w bardzo dobrze spasowanej obudowie. Z pewnością ten tablet wytrzyma nie jeden kontakt z podłożem, jeśli nie spadnie na ekran. Chociaż ten model nie należy do najmniejszych, to jednak pewnie leży w dłoniach. Duża w tym zasługa chropowatej powierzchni, która znajduję się po dwóch bokach sprzętu. W ten sposób tablet, po prostu, nie wyślizguję się nam z rąk.

Testowany Kruger&Matz wokół obudowy ma sporo portów i dwa przyciski, ale wszystko zostało umieszczone po długim boku, nad kamerą. W ten sposób po bokach nie ma nic i można go śmiało trzymać, nawet mając podłączone kable. Co duży plus, bo niekiedy producenci nie przemyślą rozmieszczenia „wejść”.

Gdy tylko obejrzałem sobie model Kruger&Matz KM1060 to od razu pomyślałem, że podobny design już widziałem gdzieś i długo się nie zastanawiając padło na model tego producenta, ale KM0973G. I faktycznie stylistyka jest zbliżona, ale nie identyczna. Ale według mnie nie jest to żadną wadą, bo całość prezentuje się doskonale. Rzadko mnie tablety zaskakują swoim wyglądem, a temu modelowi się to udało.

Kruger&Matz KM1060

Obraz 1 z 21

Tablet internetowy Kruger&Matz KM1060.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz