0

Nawigacja NaviExpert za darmo przez 3 miesiące z tabletem Lark FreeMe 70.7 3G

Lark FreeMe 70.7 3G

Lark FreeMe 70.7 3G

Firma Lark przy współpracy z producentem oprogramowania NaviExpert przygotowała promocję, w której można korzystać przez 3 miesiące za darmo z nawigacji NaviExpert. Trzeba kupić specjalnie oznaczoną wersję tabletu Lark FreeMe 70.7 3G.

Klienci, którzy kupią tablet Lark FreeMe 70.7 3G oznaczony znakiem promocji, po pobraniu aplikacji ze strony getne.pl i wpisaniu dołączonego do urządzenia kodu, będą mogli korzystać z nawigacji przez 3 miesiące za darmo. Dodatkowo, klienci otrzymają 20 zł na start do wykorzystania na połączenia lub 100 MB transferu danych.

Aplikacja NaviExpert dostępna jest na tablecie Lark FreeMe 70.7 3G, który został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej sprawdzać się w roli nawigacji samochodowej. Wyróżnia go 7” ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli zapewniający dobrą szczegółowość obrazu oraz pojemnościowy ekran z 5-punktowym systemem Multi Touch. Dodatkowo, dzięki układowi graficznemu ARM Mali-400, tablet Lark FreeMe 70.7 3G umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD (1080p). Urządzenie posiada 512MB pamięci operacyjnej typu DDR3 pozwalającej na uruchomienie kilku aplikacji jednocześnie. Tablet możemy połączyć z Internetem poprzez sieć bezprzewodową WiFi jak również za pomocą zewnętrznego modemu GSM. W zestawie znajdziemy też kartę pamięci o pojemności 4 GB, a bateria pozwoli na około 6 godzin pracy bez konieczności ładowania.

Ja po otrzymaniu informacji rpasowej, która była zatytułowana „Nawigacje NaviExpert na tabletach Lark” wiedziałem, że jest jakiś haczyk. I faktycznie chodzi o jeden tablet, o 3 miesiące i trzeba go dopiero kupić…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz