0

A to ci hit! Tesco chce mieć swój tablet! Premiera na święta?!

Tablet Tesco

Tablet Tesco

Tablet internetowy w swojej ofercie chce mieć każdy producent sprzętu elektronicznego. Ale chyba to nie koniec. Teraz przyszedł czas na super i hipermarkety… Tesco planuje przed świętami swój tablet internetowy. Co będzie oferował?

Do tej pory to producenci elektroniki postawili sobie za honor, aby mieć w swoim portfolio tablet internetowy. Nie ważne, czy faktycznie jest potrzebny, czy klienci go kupią, ale ważne, że możma się pochwalić. Nie ważne, że jest z Chin i niczym się nie wyróżnia, ale jest 🙂

Tablet Tesco

Dlatego ciekawi mnie co wymyśli sieć Tesco. Z pewnością jeśli już planują wypuszczenie do sprzedaży własnego tabletu internetowego, to będą współpracować z jakimś konkretnym producentem. Tak, aby produkt został dobrze przygotowany.

W tej chwili nie ma żadnych informacji na temat specyfikacji. Pojawiła się tylko wiadomość o tym, że Tesco planuje przed Świętami Bożego Narodzenia zaprezentować tablet. Na pewno termin nie jest przypadkowy. Ale domyślam się, że nie będzie to żaden drogi sprzęt. No chyba, że specyfikacja będzie wyjątkowo mocna, a cena przystępna.

Ja jednak przewiduje tablet w cenie do 300 zł.
Taki może się sprzedawać w Tesco jak świeże bułeczki. Tylko na co możemy liczyć? Według mnie to ekran 7 cali, aparat kilka megapikseli, już będzie marketingowe 4-rdzenie i 1 GB RAM. Wydaje mi się, że tych podzespołów nie zabraknie, ale oczywiście mogę się mylić….

Pewne jest jedno – tablet Tesco będzie pracował pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android. Na pewno w najnowszej wersji…

Co sądzicie o pomyślę Tesco? Głupi, czy dobry? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz