0

Lenovo IdeaTab A2109A. Galeria zdjęć. Zgrabny i funkcjonalny tablet

Lenovo IdeaTab A2109A

Lenovo IdeaTab A2109A

Ostatnio miałem okazję potestować multimedialny tablet internetowy Lenovo IdeaTab A2109A. Muszę przyznać, że ten sprzęt wygląda ładnie, jest zgrabny, a przy tym funkcjonalnością nie ustępuje najlepszym…

Tablet internetowy Lenovo A2109A to solidne urządzenie. Nie jest to żadne aluminium, a jedynie plastik, ale stosunkowo dobre jakości stop. Sprzęt powinien wytrzymać nie jeden kontakt z podłożem – chociaż ja tego osobiście nie testowałem 🙂 Jednak po tym jak się trzyma w dłoniach ten tablet mam dobre przeczucie na temat odporności Lenovo A2109A.

Testowane Lenovo również wygląda nieco oryginalnie. Nie ma żadnych kantowanych zakończeń obudowy, a zostały zastąpione przez delikatne zaokrąglenia. W ten sposób tablet prezentuje się lepiej.

Natomiast wokół obudowy nie ma zbyt dużej ilości portów. Można znaleźć regulację głośności, przycisk zasilający, port jack 3,5 mm, port microUSB, czy mini HDMI. Szkoda tylko, że port ładowarki jest umieszczony w prawej strony tabletu. Jakoś ja zawsze mam z lewej strony gniazdko gdziekolwiek jestem i potem urządzenie jest ograniczone, jeśli kabel nie jest za duży.

A wy co sądzicie o tym tablecie? Podoba się Wam pod względem estetycznym? Niedługo więcej wniosków w użytkowania w recenzji…

Lenovo IdeaTab A2109A

Obraz 1 z 22

Tablet internetowy Lenovo IdeaTab A2109A.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz