0

Tablety, które możesz dać w prezencie

Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Na rynku nowych technologii codziennie pojawią się nowe, zaskakujące rozwiązania. To szaleńcze tempo narzucają konsumentom producenci najnowocześniejszego sprzętu. Pośród wielu urządzeń, które cieszą entuzjastów technologii, jednymi z najpopularniejszych są tablety. Podpowiemy wam, które idealnie nadają się jako prezent, np. dla dziecka na komunię, na gwiazdkę i jakąkolwiek inną okazję. Zapraszamy do lektury.

Wydajny, nowoczesny, uniwersalny. Po prostu tablet

Nasze propozycje zaczniemy od ikony stylu, prekursora, legendy. Apple iPad – idealny tablet na prezent, zwłaszcza ten najnowszy, z ekranem Retina oraz najnowszym osiągnięciem nowych technologii – modemem 4G. Bądźmy szczerzy – któż z nas samych nie chciałby mieć tableta z nadgryzionym jabłuszkiem? Nie widać żadnej ręki
w górze … Tak właśnie myśleliśmy.

Dla każdego coś dobrego

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również kupno tableta Samsung Galaxy Tab. Niezwykle stylowy, a do tego równie funkcjonalny i wydajny. Z wbudowanym modemem 3G, który nie tylko umożliwi wam swobodny transfer danych, ale również pomoże w rozmowach telefonicznych. Idealny dla tych, którzy lubią sporo czasu spędzać na serfowaniu po sieci.

Samsung Galaxy Note to dla wielu po prostu duży smartfon, jednakże trzeba zgodzić się w jednej zasadniczej kwestii. To przede wszystkim naprawdę świetne, uniwersalne urządzenie mobilne, które swoim wyglądem oraz parametrami technicznymi zadowoli zarówno obdarowywane panie jak i panów.

Acer Iconia Tab to rozwiązanie idealnie stworzone dla wszystkich, którzy nie mogą rozstać się ze swoim komputerem bądź laptopem, które obsługuje system Windows 8 – z niego bowiem korzysta i trzeba przyznać – świetnie sobie radzi – tablet od firmy Acer. Jest to pierwsze takie urządzenie pracujące na najnowszym dziecku koncernu Windows.

Jeśli Windows nie do końca przemawia do was jako system operacyjny w tablecie – bardzo ciekawą alternatywą będzie tablet Google Nexus. Dlaczego? Ponieważ to bardzo dobre urządzenie mobilne z Androidem. Do tego wydajny tablet z modemem 3G.

Lenowo IdeaTab – małe, niezwykle poręczne urządzenie, które idealnie nadaje się na prezent. Modem 3G, Android, możliwość obsługi aż dwóch kart SIM. Do wyboru począwszy od wersji 4GB, a skończywszy na 16GB danych.

Wybór jak zawsze należy do was. Zanim jednak zdecydujecie się na zakup, pamiętajcie – najlepszy sprzęt oraz najtańsze upominki na Nokaut.pl zaskoczą was niezwykle bogatym wyborem oraz szczegółowo podanymi parametrami wraz z opiniami użytkowników. Warto tam zajrzeć przed wizytą w sklepie. Podczas wyboru tego najlepszego – powodzenia!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz