0

Nowa aplikacja mobilna ING BankMobile HD na tablety

ING BankMobile HD

ING BankMobile HD

ING Bank Śląski udostępnił aplikację ING BankMobile HD przygotowaną na tablety z systemem iOS oraz Android. Program jest rozwinięciem aplikacji bankowości mobilnej na telefony, poszerzonym o nowe unikalne funkcje.

Aplikacja ING BankMobile pozwala m.in. na wykonanie przelewów, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych i historii transakcji kartą. Wersja na tablety została poszerzona o dodatkowe funkcje m.in. możliwość spłaty kredytu, przelew z karty kredytowej, zastrzeżenie i aktywację karty oraz podsumowanie wszystkich dostępnych produktów. Nowością jest możliwość wyświetlania historii transakcji w formie kalendarza. Ponadto w aplikacji znalazły się elementy Finansometru, narzędzia do zarządzania budżetem domowym – klienci mogą m.in. zobaczyć podsumowanie wydatków według kategorii (np. rozrywka, rachunki).

ING BankMobile HD wyróżnia się nowoczesnym designem i przyjaznym interfejsem. Duży ekran tabletów pozwolił zamieścić większą liczbę informacji przy zachowaniu przejrzystego menu oraz intuicyjnej nawigacji. Ostateczny wygląd aplikacji powstał w oparciu o szczegółowe badania preferencji użytkowników. Przygotowując program przeprowadzono tzw. eyetracking mobilny, czyli badanie rozkładu uwagi wzrokowej oraz analizę zachowań użytkowników wykonujących zadania na makietach. Grafika ekranu logowania została natomiast wybrana w głosowaniu przeprowadzonym na stronie banku.

Aplikacja została przygotowana na tablety z systemem Android 2.2 i nowszym oraz iOS 4.2 i nowszym. Oprogramowanie znajdziecie tutaj.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz