0

LG zapowiada model LG G Pad 8.3 i prezentuje materiał wideo. Jest na co czekać?

LG G Pad 8.3

LG G Pad 8.3

Wczoraj na skrzynkę mailową trafiła do mnie informacja prasowa dotycząca tabletu LG G Pad 8.3. Ja byłem przekonany, że to już premiera, a tu zapowiedź… Jest to dla mnie nowość, aby producent taką prasówkę wysyłał.

Najnowsze urządzenie mobilne od LG będzie pierwszym tabletem dostępnym w ramach serii G, która dotąd obejmowała jedynie smartfony. Z pewnością będzie to ekran o przekątnej 8 cali. Ponadto nie zabraknie systemu operacyjnego Google Android, Bluetooth, solidnej konstrukcji, WiFi, GPS oraz akumulatora. Teraz tylko pytanie czy będzie wydajny…

Na rynkach docelowych LG G Pad 8.3 będzie dostępny w czwartym kwartale b.r., wtedy też zostanie potwierdzona jego cena.

Oprócz tych szczątkowych informacji, firma LG przyotowała również zapowiedź multimedialnego tabletu LG G Pad 8.3. Z filmiku niewiele możemy się dowiedzieć na temat smaego urządzenia. Jednak wniosek jest prosty – producent pracuje nad kompaktowym, wygodnym i przyjazny dla klienta tabletem. Ciekawi mnie jaki będzie efekt końcowy…. Uda się LG stworzyć coś interesującego? A może to jednak Nokia zaskoczy wszystkich swoim tabletem Nokia Sirius? Wcale bym się nie zdziwił. Jednak ja LG nic nie ujmuje i również mam nadzieje, że zatrzęsie rynkiem….

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz