0

Otodojazd.pl na tablety z Androidem. Przetestowaliśmy przed wydaniem!

otodojazd na tablety z google android

otodojazd na tablety z google android

Jeszcze przed premiera oprogramowania Otodojazd w Google Play miałem okazję potestować tą aplikację na tablecie internetowym z systemem operacyjnym Google Android. I jakie wrażenia? Otóż już przed oficjalną premierą oprogramowanie Otodojazd działało prawidłowo.

Otodojazd.pl co to?

Serwis internetowy wraz z aplikacją na system operacyjny Google Android pozwala na wspólne podróżowanie samochodem. I to z osobami, których nie znamy. Usługa pozwala na zmniejszenie kosztów podróży w dane miejsce. Wszystko dzięki temu, że możemy dodać ogłoszenie, a następnie akceptować osoby, które chcą z nami w wybranym terminie jechać. Ponadto otodojazd.pl to odpowiednik nowego sposobu podróżowania, czyli carpooling. Jest to alternatywa dla osób, które podróżują w autobusach, czy środkach transportu, gdzie jest stanowczo za dużo ludzi.

otodojazd na tablety

otodojazd na tablety

Przed skorzystaniem z serwisu należy się zarejestrować i zweryfikować swoje konto. W ten sposób chociaż w małym stopniu zwiększane jest bezpieczeństwo…

Otodojazd dla pasażera

Usługa pozwala na dodanie trasy, a także daty kiedy chcemy podróżować z użytkownikami serwisu. Jeśli w wybranym czasie jest taka oferta, to natychmiast nam się pojawi na ekranie. Oczywiście są też wszystkie najbliższe. Ponadto przy wybranej trasie pojawia się informacja kiedy odjeżdża i czy jest szansa, aby się załapać.

otodojazd na tablety

otodojazd na tablety

Otodojazd dla kierowcy

I tutaj mamy o wiele więcej funkcji. Przy dodaniu trasy należy wybrać ile mamy miejsc, jaka cena, jaka jest trasa podróży oraz czy podróżujemy cyklicznie, czy tylko jednorazowo.

Jednak sama opcja ustawienia nowej trasy jest bardzo przyjazna i prosta. Każdy sobie poradzi sobie z obsługą tej aplikacji, bo jej funkcjonalność ograniczono do minimum.

Oczywiście kierowca decyduje się sam, czy zaakceptować prośbę użytkownika na wspólny przejazd lub nie. Nie ma żadnego nakazu z góry.

otodojazd na tablety

otodojazd na tablety

Zaufacie?

Ja mam jednak teraz pytanie do Was… Czy macie zaufanie do takiego środka transportu? I to nie chodzi mi oto, że możemy trafić na psychola, ale raczej na kiepskiego kierowcę. Nigdy nie wiadomo, czy osoba która nam proponuje przejazd jest dobrym kierowcą… Ale w sumie ile razy stało się na „stopa” i jechało się nad jezioro z nieznajomymi osobami….

Aplikację znajdziecie w Google Play.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz