0

Colorovo CityTab Vision 8 3D. Galeria zdjęć. Prosty i zgrany tablet

Colorovo CityTab Vision 8 3DFirma Colorovo ma w swojej ofercie nowy multimedialny tablet internetowy Colorovo CityTab Vision 8 3D. Jest to urządzenie, które pozwala na oglądanie filmów w formacie 3D. Na razie jednak skupimy się na konstrukcji testowanego tabletu.

Colorovo to nie jest marka znana na rynku elektronicznym. Dopiero się na nim pojawia i zdobywa uznanie wśród klientów. Podstawowym elementem, aby ich urządzenia spodobały się użytkownikom, musi być dobre wykonanie. I pod tym względem producent stanął na wysokości na zadanie. Obudowa jest dobrze ze sobą spasowana – nic nie trzeszczy, nie odstaje. Tablet Colorovo CityTab Vision 8 3D można śmiało użytkować w jednej lub w dwóch dłoniach. Sama waga 500 g nie też nie powinna odstraszać, bo miałem już do czynienia z cięższymi tabletami.

Jeśli chodzi o design, to nic wielkiego w tym urządzeniu nie ujrzymy. Postawiono raczej na sprawdzone rozwiązania, które się podobają. Nie ma w tym tablecie nic innowacyjnego. Czy to wpada, czy zaleta? To już musi sobie każdy sam ocenić.

Natomiast wokół obudowy Colorovo CityTab Vision 8 3D umieszczono bardzo dużo liczbę przycisków i różnych portów, ale tylko w wybranych miejscach. Nie ma ich na całej obudowie. Po jednej stronie jest regulacja głośności oraz klawisz zasilający, a po drugiej – wejście microUSB, microHDMI, mini jack, czy czytnik kart microSD.

Colorovo CityTab Vision 8 3D

Obraz 1 z 16

Tablet internetowy Colorovo CityTab Vision 8 z funkcją oglądania filmów w 3D.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz