1

Prestigio sprzedaje swój dwumilionowy tablet! Polska firma ma się czym pochwalić…

MultiPad 2 Ultra DUO 3GPrestigio może pochwalić się kolejnym wielkim sukcesem. Zaledwie po 2,5 roku obecności w segmencie tabletów PC, MultiPad 2 ULTRA Duo 8.0 3G stał się dwumilionowym tabletem sprzedanym przez firmę.

W maju tego roku, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich został sprzedany milionowy tablet. Zaledwie parę miesięcy później, dwumilionowy MultiPad 2 ULTRA Duo 8.0 3G, wędruje do rąk swojego właściciela w Rosji. Progres w ilości sprzedanych produktów, a przede wszystkim jego dynamika wskazują na rosnące zainteresowanie tabletami z portfolio Prestigio.

Na uwagę zasługuje fakt, że tablety Prestigio po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek rosyjski na początku 2011 roku, a w marcu 2013 roku udziały marki wynosiły 10%. Obecnie jest to już 14%. Przez ostatnie 2,5 roku najlepiej sprzedającym się urządzeniem był MultiPad 8.0 Pro Duo. Z kolei, bestsellerem 2013 roku jest MultiPad 7.0 Ultra +.

Według naszych obserwacji segment tabletów jest i długo jeszcze będzie najbardziej dynamicznym obszarem jeśli chodzi o rynek mobile. W 2012 roku analizy Gfk Polonia dawały nam 7% udział w tym wymagającym segmencie, a w 2013 celujemy w wyższe pokrycie. Wprowadzamy właśnie linię czterordzeniowych maszyn z wydajną konfiguracją oraz niezmiennie przystępną ceną

ocenia Marcin Harasim, VP Poland&Iberia, Asbis PL Sp. z o. o.

Obecnie na polskim rynku dostępnych jest 16 modeli MultiPadów o przekątnej od 7” do 10.1”. Prestigio jako jeden z nielicznych producentów oferuje urządzenia z matrycą 8” oraz tablet graficzny rozpoznający pismo odręczne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz