1

Etui na tablet od firmy PLATINET

Torba PLATINETW związku z dynamicznie rosnącą sprzedażą smartfonów i tabletów na rynku akcesoriów wyodrębnił się nowy, silny segment etui przeznaczonych do urządzeń mobilnych. .Pasują do większości przenośnych urządzeń na rynku.

Niewątpliwym atutem oferty etui od krakowskiego producenta jest także uniwersalność zastosowanych rozwiązań, która pozwala na ich dopasowanie do urządzeń mobilnych różnych marek.

Ciekawy design, solidne wykończenie oraz funkcjonalność to trzy główne cechy, na które zwracają uwagę nasi Klienci, poszukujący etui czy toreb dla swojego sprzętu. Naszą kolekcję adresujemy do grup odbiorców o zróżnicowanych oczekiwaniach względem tego typu akcesoriów. Młodsi mogą wybierać spośród odważniejszych, oryginalnych projektów. Natomiast z myślą o dojrzałych użytkownikach przygotowaliśmy bardziej klasyczne i stonowane wzory

mówi Krzysztof Potok, prezes PLATINET SA.

PLATINET SEOUL

Firma PLATINET posiada w swojej ofercie kilka kolekcji toreb na laptopy oraz etui do tabletów i smartfonów. Projekty opracowane zostały z myślą o każdej grupie wiekowej, od nastolatków, przez studentów, aż po biznesmenów. Dla wszystkich zwolenników sportowej elegancji, przygotowane zostały linie Oxford, Store czy Liverpool. Natomiast kolekcja Manhattan to najlepszy wybór dla aktywnych ludzi biznesu, którzy poszukują eleganckiego etui na iPada. Większość propozycji została przygotowana dla użytkowników tabletów różnych producentów, o przekątnych ekranu od 7” do 10,1”.

PLATINET MANILA

W przypadku etui do tabletów argumentem, który często decyduje o zakupie konkretnego modelu, są dodatkowe funkcjonalności. Wygodnym rozwiązaniem są tzw. etui książkowe, które chronią nie tylko tył i ekran tabletu, ale wyposażone są również w podstawkę, umożliwiającą np. wygodne oglądanie filmów lub przeglądanie stron www. W tej technologii PLATINET oferuje m.in. nowe kolekcje Maryland, Manila lub Hong Kong.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz