0

Getac F110. Tablet odporny na upadek z 120cm, wstrząsy i wibracje. Co jeszcze?

Getac F110

Getac F110

Firma Getac charakteryzuje się produkcją tabletów, które wytrzymają naprawdę dużo. Nowym urządzeniem jest tablet internetowy Getac F110. Nie jest dla niego upadek z prawie 1,5 metra. Czym jeszcze się wyróżnia? Jest np. czytnik kodów kreskowych.

Wysoką wydajność zapewnia procesor Intel Core IV generacji, do spółki z układem graficznym Intel HD Graphics 4400.

Urządzenie obsługuje do 8GB pamięci RAM i może zostać wyposażone w dysk SSD o pojemności 128GB lub 256GB.

Najważniejszym elementem każdego tabletu pozostaje oczywiście ekran. W tym wypadku mamy do dyspozycji matrycę o przekątnej aż 11.6” i rozdzielczości 1366 x 768 wykonany w technologii LubiBond™, której głównym założeniem była integracja ekranu Sunlight Readable przystosowanego do pracy przy świetle słonecznym z responsywnym pojemnościowym panelem dotykowym przy jednoczesnym zapewnieniu zwiększonej wytrzymałości na upadki i zarysowania (powłoka Corning® Gorilla Generation 2). Opcjonalnie dostępna jest również konfiguracja z digitizerem, czyli dodatkowym panelem dotykowym obsługiwanym rysikiem aktywnym.

Getac F110

Getac F110

Tablet Getac F110 posiada oczywiście wbudowany moduł WiFi w najnowszym standardzie 802.11ac oraz zapewnia obsługę Bluetooth 4.0. W terenie przyda się na pewno również moduł GPS (SirfStarIV) oraz zintegrowany modem 3G. W standardzie do dyspozycji mamy pełnowymiarowy port USB 3.0, audio in/out oraz złącze HDMI. Urządzenie zostało wyposażone w dwie kamerki: frontową 1.3M oraz tylną 5M. Ciekawostką jest port rozszerzeń, w którym w zależności od potrzeb może znaleźć się czytnik kodów kreskowych, port RS-232, czytnik kart microSD, złącze RJ45 lub dodatkowy port USB 2.0.

Zobacz także: Recenzja tabletu Getac Z710. Pancerny sprzęt na każde warunki

Tablet posiada dwie wymienne baterie zapewniające do 12 godzin nieprzerwanego działania.

Urządzenie spełnia międzynarodowe normy wytrzymałościowe (MIL-STD-810G, MIL-STD-461F), zapewniając odporność na upadki ze 120cm, wstrząsy i wibracje. Szczelność na poziomie IP65 oraz dopuszczalny zakres temperatur pracy od -21°C do 60°C pozwala na swobodne działanie niezależnie od warunków atmosferycznych.

A Wy co sądzicie o takim tablecie? Na budowę na pewno to dobry wybór…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz