2

Tablet Kruger&Matz 1060G z modemem 3G w sprzedaży. Sukces KM1060 zaowocował nową wersją?

Kruger&Matz 1060G

Kruger&Matz 1060G

Marka Kruger&Matz, specjalizująca się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio wprowadziła nowy tablet KM1060G. Jest to wzbogacona o nowszy system Android 4.2.2 oraz wewnętrzny modem 3G wersja dostępnego od kilku miesięcy tabletu KM1060. Tablet pracuje w oparciu o dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066.

Marka Kruger&Matz wprowadziła nowy tablet KM1060G z systemem Android 4.2.2. Jego płynne działanie zawdzięczamy procesorowi Cortex-A9 1,6GHz oraz czterordzeniowemu układowi graficznemu Mali-400. Urządzenie posiada 1GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci wewnętrznej, z możliwością powiększenia za pomocą karty microSD o dodatkowe 32GB.

Zaletą tego tabletu jest wbudowany modem 3G, który sprawia, że jego użytkownik ma niemal nieograniczony dostęp do Internetu. Dlatego właśnie urządzenie to jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pracują lub spędzają czas poza domem. Dzięki wbudowanemu modemowi 3G użytkownicy mogą prawie w każdym miejscu grać w gry, surfować po sieci czy prowadzić rozmowy ze znajomymi poprzez komunikatory społeczne. Dodatkowo możliwość korzystania z plików audio, wideo, przeglądania zdjęć czy czytania ebooków sprawia, że z tabletem Kruger&Matz nie sposób się nudzić.

Kruger&Matz 1060G

Kruger&Matz 1060G

KM1060G to produkt przeznaczony dla osób, którym zależy na doskonałej jakości oglądanych obrazów. Gwarantuje to duży, 10 calowy, odporny na zarysowania ekran IPS o rozdzielczości 1280×800. Dodatkową zaletą KM1060G są dwie kamery o zwiększonej rozdzielczości. Przednia – 2Mpix przydaje się do korzystania z rozmów na Skype lub innych komunikatorów, a tylna 5Mpix z funkcją auto focus, do robienia zdjęć i nagrań.

Tablet wyróżnia także stylowy wygląd. Komfortowe korzystanie z urządzenia zapewnia ułożenie portów (czytnik kart microSD, port USB, HDMI), przycisków menu oraz dwóch głośników. Całość dopełnia designerska obudowa w kolorze grafitowym z charakterystycznymi, jak w przypadku modelu KM1060, bocznymi wstawkami zapewniającymi większą stabilność w czasie użytkowania.

Sugerowana cena detaliczna: 850 zł

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz