0

Tablety i mobilne ładowarki Colorovo nagrodami w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Szachach

ColorovoTablety Colorovo CityTab Lite 7” 1.1 oraz mobilne ładowarki Colorovo PowerBox 6800 będą nagrodami dla medalistów Drużynowych Mistrzostw Europy w Szachach, które odbędą się od 7 do 18 listopada w Warszawie. Honorowy patronat nad turniejem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Colorovo, marka własna ABC Data S.A., została oficjalnym sponsorem Mistrzostw, organizowanych przez Polski Związek Szachowy (PZSzach) na zlecenie Europejskiej Unii Szachowej. Nagrody ufundowane przez Colorovo dołączą do puli nagród rzeczowych turnieju, których wartość wyniesie łącznie 35 tysięcy euro.

Warszawskie rozgrywki będą jedną z największych i najbardziej prestiżowych imprez szachowych na świecie, a miłośnicy królewskiej gry porównują jej rangę do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jesteśmy przekonani, że produkty Colorovo znakomicie spełnią potrzeby szachowych mistrzów. Cieszymy się, że tak znakomici sportowcy będą mogli poznać wysoką jakość i funkcjonalność naszych produktów. Tablety Colorovo pozwolą na swobodny dostęp do Internetu i multimediów, a PowerBoxy zapewnią dodatkowe zasilanie urządzeń elektronicznych, takich jak tablety, komórki czy smartfony.

powiedział Dobrosław Wereszko, członek zarządu ABC Data S.A., odpowiedzialny za rozwój marki Colorovo.

Podczas zawodów kibice będą mogli oglądać zmagania zawodników ze ścisłej czołówki światowego rankingu szachistów – w mistrzostwach uczestniczyć będzie blisko 70 pięcioosobowych drużyn, reprezentujących ponad 35 krajów z całej Europy. W imprezie potwierdzony jest udział ponad 200 utytułowanych zawodników, w tym wielu arcymistrzów i arcymistrzyń szachowych.

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach to najważniejsze szachowe wydarzenie w Polsce od 1935 roku – wtedy w Warszawie odbyła się 6. Olimpiada Szachowa, drużynowe mistrzostwa szachowe najwyższej rangi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz