0

Tablet internetowy NTT TN116 z Windows w obiektywie. Jak się prezentuje?

Tablet internetowy NTT TN116

Tablet internetowy NTT TN116

Przez kilkanaście dni miałem okazję testować tablet internetowy NTT TN116 z systemem operacyjnym Windows 8. Nie jest to małe i lekkie urządzenie, ale jednak prezentuje się całkiem przyjemnie. Przed opublikowaniem recenzji mam dla Was małą fotorelację.

Tablet internetowy NTT TN116 z systemem operacyjnym Windows 8 to dość duże urządzenie
. Sam ekran jest potężnych rozmiarów – 11,6 cali, dlatego cała konstrukcja tabletu nie należy do najmniejszych. Obudowa została wykonana z plastiku, ale jest to dobry stop, ponieważ wydaje się solidnym sprzętem. Wszystko jest doskonale ze sobą spasowane – nie zauważyłem, aby coś wystawało, nie pasowało do całości, a co najgorsze – trzeszczało, czy wydawało inne dźwięki.

Bardzo fajnym dodatkiem jest wbudowane podparcie do tabletu. Co mam na myśli? Otóż z tyłu obudowy jest specjalnie zaprojektowana podstawka – wystarczy z tyłu obudowy ją wysunąć. W praktyce sprawdza się to doskonale. Zdecydowanie ułatwia pracę, a co najważniejsze przydaje się przy oglądaniu filmów. Nie ma mowy, aby podstawka nie wytrzymała wagi całej konstrukcji.

Zobacz także: Dwa nowe tablety w NTT System – NTT 307B oraz NTT 411. Co oferują?

Klawiatura

Jeśli nie lubicie pracować na wirtualnej klawiaturze, to możecie skorzystać z fizycznej. Znajduję się ona w zestawie, więc nie trzeba za nią dodatkowo płacić. Sama klawiatura jest lekka i poręczna. Nieodzownym elementem jest także touchpad z dwoma przyciskami funkcyjnymi. Oczywiście jakoś wykonania nie powala, ale do codziennej pracy w zupełności wystarczy.

NTT TN116 w obiektywie

Jak Wam się podoba stylistyka tabletu NTT TN116?

NTT TN116

Obraz 1 z 25

Tablet internetowy NTT TN116.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz