1

Prezentacja tabletu NTT TN116 [wideo]

NTT TN116

NTT TN116

Wczoraj zaprezentowałem Wam galerię zdjęć multimedialnego tabletu internetowego NTT TN1116, a dzisiaj mam dla Was wideo prezentację tego urządzenia wraz z stacją/klawiaturą. Podoba się Wam ten tablet?

Praktycznie wszystko co do budowy, konstrukcji i stylistyki tabletu internetowego NTT TN116 wypowiedziałem się w poście dotyczącej galerii zdjęć urządzenia, ale mogę powtórzyć, że… No właśnie co?

Na pewno przypomnieć, że tablet NTT TN116 można użytkować również jako laptop. Wszystko dzięki dołączanej klawiatury i tylnej podpórki – po wykonaniu tych czynności mamy gotowy sprzęt do pracy. Na uwagę zasługuje również duża wydajność tabletu – podczas testów ani razu się NTT nie zawiesił, czy zamulił. Wszystko działa bardzo poprawnie.

Więcej wniosków przeczytacie w recenzji, którą już mam praktycznie gotową 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

  • Krzysztof Gil

    Interesuje mnie ta klapka na dole. Przypomina wyjmowaną baterię, ale pewnie tablet ma wbudowaną na stałe. Ekran wygląda na półmatowy – pewnie zwykły IPS; tu interesuje mnie, jak dobrze współpracuje z rysikami. Jak ten procesor sprawdza się w obsłudze W8? Czy da się zrobić coś normalnie w trybie pulpitu, pootwierać kilka okien, przewijać pliki pdf z normalną prędkością? Ile punktów pokazuje windowsowy wskaźnik wydajności? Jak radzi sobie z min. pięcioma otwartymi oknami przeglądarki, dokumentem worda otwartym w MSOffice i plikiem pdf w Foxit lub innym podobnym porogramie i ile czasu bateria wytrzymuje przy takim użytkowaniu? Ile czasu potrzeba, żeby opróżnić baterię, puszczając film w FHD? Ile się ładuje? Czy obudowa jest dobrze spasowana, czy choć raz zatrzeszczała?