0

iPad Air od jutra w ofercie Orange. Jak prezentuje się oferta?

iPad Air

iPad Air

Od 1 listopada w ofertach Orange będzie dostępny najnowszy tablet firmy Apple – iPad Air. Klienci będą mieli do wyboru wersje z pamięcią o pojemności 16, 32 i 64 GB, które będą mogli kupić razem z ofertami mobilnego internetu Orange Free dla klientów indywidualnych oraz Business Everywhere, dla firm. Już niedługo w Orange dostępny będzie także iPad mini z wyświetlaczem Retina oraz iPad Air 128 GB.

iPad Air — to tablet najnowszej generacji, wyposażony w wyświetlacz Retina o przekątnej 9,7 cala. iPad Air został zaprojektowany z starannością, aby jego waga nie przekraczała 0,5 kg. Został w nowej, smuklejszej i lżejszej obudowie – jest o 20 procent cieńszy i o 28 procent lżejszy niż iPad czwartej generacji.

iPad Air, podobnie jak spodziewany wkrótce nowy iPad mini Retina, jest wyposażony w procesor Apple A7 o 64-bitowej architekturze. Tablet oferuje również ultraszybką łączność bezprzewodową przez nowy, szybszy interfejs Wi-Fi i rozbudowany interfejs sieci komórkowej, obsługujący m. in. technologie szybkiego mobilnego internetu dostępne w Orange – UMTS, HSPA, HSPA +DC oraz LTE. Urządzenie pracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego iOS 7.

Kolejną nowością Apple dostępną w Orange będzie nowy iPad mini z wyświetlaczem Retina. Jego premiera jest spodziewana w ciągu najbliższych tygodni.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz