1

Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7 za 399 zł w Euro RTV AGD

Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7

Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7

Prestigio ogłasza promocję na siedmiocalowego MultiPada 2 Pro Duo 7, który charakteryzuje się dwurdzeniowym procesorem, matrycą HD IPS oraz stylistycznym dopracowaniem. Urządzenie wraz z eleganckim pokrowcem kosztuje w sieci Euro RTV AGD zaledwie 399 zł! Opłaca się?

Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7 pracuje w oparciu o system Android w wersji 4.1 Jelly Bean. Preinstalowane aplikacje są płynnie obsługiwane przez mocny procesor dual core z zegarem 1.5GHz przy wsparciu dwurdzeniowego układu graficznego Mali 400MP. Funkcjami urządzenia zarządza się za pośrednictwem siedmiocalowego wyświetlacza o rozdzielczości 1280×800 pikseli z matrycą IPS. Zastosowanie trybu multi touch zapewnia aktywny multitasking, co przy obecnym tempie życia jest gwarancją sprawnego wykonania kilku zadań jednocześnie.

Na pokładzie urządzenia znajdziemy ponadto 8GB pamięci oraz slot na kartę SD do 32GB, dwie kamerki – frontową VGA i główną o rozdzielczości 2MPx. Zastosowana bateria o pojemności 4000mAh wystarczy na wiele godzin odtwarzania filmów, gier i rozrywki online. Na uwagę zasługuje także swobodny dostęp do wirtualnej biblioteki prestigioplaza.com z poziomu aplikacji eReader App, za pomocą której można pobierać e-książki z zasobu 766 000 pozycji w 24 językach. Atrakcją jest także preinstalowany pakiet aplikacji OFFICE SUITE PRO o wartości około 50 zł, dzięki któremu można tworzyć prezentacje oraz edytować pliki Worda i Excela.

MultiPad 2 Pro Duo 7 w specjalnej promocji sieci Euro RTV AGD kosztuje tylko 399 zł. W zestawie dostępne jest eleganckie, skórzane etui w kolorze obudowy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz