0

myTAB 11 Dual Core w Biedronce za 479 złotych

myTAB 11 Dual Core

myTAB 11 Dual Core

18 listopada do sieci sprzedaży detalicznej Biedronka trafi kolejny tablet wyprodukowany przez myPhone, polskiego producenta elektroniki mobilnej. Tym razem będzie to nowość – myTAB 11 Dual Core, ze szklanym, płaskim ekranem 10,1”, w kinowym formacie 16 na 9. Jak na Biedronkę przystało, dostępny będzie w cenie 479 zł.

Dzięki złączu mini HDMI, pamięci wewnętrznej 8 GB i 1 GB RAM, dziesięciopunktowemu dotykowi ekranu (rozdzielczość 1024 x 600 pikseli) oraz systemowi Android 4.2.2, myTAB 11 Dual Core sprawdzi się jako urządzenie nie tylko do gier i długiego oglądania filmów. Zastosowanie technologii Dual Core w układzie Rockchip RK3168 (ARM Cortex-A9 1,2 GHz Dual Core + PowerVR SGX540) zapewnia sprawne działanie.

Dodatkowo w wersji tabletu sprzedawanej w sieci Biedronka znajdziemy aplikacje Kropka TV, Kuchnia i Kropka, a także kupon promocyjny NaviExpert, umożliwiający zainstalowanie nawigacji NaviExpert z 3-miesięcznym bezpłatnym okresem użytkowania na dowolnym urządzeniu.

myTAB 11 Dual Core wyposażony został w złącze kart microSD, pozwalające na zastosowanie kart pamięci o pojemności do 32 GB. Specyfikację uzupełniają: gniazdo microUSB, moduł WiFi, wyjście audio 3,5 mm oraz aparat o rozdzielczości 2 Mpx z tyłu i kamerka VGA z przodu obudowy.

Obudowa wykonana została z czarnego plastiku wysokiej jakości. Tablet zasilany jest przez akumulator o pojemności 5500 mAh. Pozwala on na działanie urządzenia do ok. 5 godzin.

myTAB 11 Dual Core objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Cena tabletu w sklepach sieci Biedronka wynosi tylko 479 złotych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz