0

Prestigio przygotowuje tablet z Windows 8. Premiera 12 grudnia?

prestigio logoKojarzycie markę Prestigio? Jeszcze niedawno nie była znana, ale jednak ostatnie kontrakty, m.in. z Plusem spowodowały, że znajomość Prestigio znacznie wzrosłą. Do tej pory produkowała tylko tablety z Androidem, ale już za kilka dni ma się pojawić pierwszy tablet Prestigio z Windows 8.

Marka Prestigio stopniowała od dobrych kilkunastu miesięcy podbija rynek technologiczny w Polsce. Pamiętam ich pierwsze urządzenia, które pozostawiały wiele do życzenia, ale jednak miały to coś w sobie. Teraz jest już naprawdę dobrze. Tablety Prestigio sprzedawane są w różnych promocjach w sieci Plus. To na pewno niezły impuls dla firmy, dla jej rozwoju.

Tablet Prestigio z Windows 8

Na 12 grudnia 2013 roku firma Prestigio zaplanowała premierę multimedialnego tabletu internetowego. Tym razem ma to być nowy produkt, ale nie z Google Android, ale właśnie platformą operacyjną Windows.

W tej chwili nie ma żadnych konkretnych informacji na temat tabletu. Z pewnością będzie to Windows, ale nie wiadomo czy pełna wersja Windows 8, czy Windows RT. Według mnie to raczej ta druga wersja…

Na temat specyfikacji nie wiadomo nic. Trzeba czekać do 12 grudnia…

Ale czy Wy czekacie na taki produkt? Czy Windows w Prestigio to dobry wybór?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz