2

NavRoad Nexo Smart. 7-calowe tablet. Producent uważa go za phablet…

NavRoad Nexo Smart

NavRoad Nexo Smart

W sprzedaży pojawił się tablet internetowy NavRoad Nexo Smart. Jest to 7-calowy sprzęt, którego producent uważa za phablet. Ja urządzenia o takim wyświetlaczu traktuje już tylko jako tablety. Jednak czym się NavRoad Nexo Smart wyróżnia?

Urządzenie wyposażone jest w 7 calowy ekran o rozdzielczości 1024×600 (super HD), 2 rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.3GHz oraz polimerową baterię o pojemności 3000mAh. Komunikacja odbywa się dzięki wbudowanemu modułowi 3G, który pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych czy też transmisję danych oraz sieci WiFi w standardzie b/g/n.

Z kolei dzięki odbiornikowi GPS, NavRoad Nexo Smart może być wykorzystywany jako poręczna nawigacja lub też, za pomocą preinstalowanej aplikacji Yanosik, może monitorować sytuację na drodze i ułatwiać skuteczne omijanie korków.

Zobacz również: Nexo Kiddo. Tablet NavRoad dla dzieci

W NavRoad Nexo Smart znajdziemy 1GB pamięci operacyjnej RAM DDR3, 8GB wbudowanej pamięci Flash oraz slot na karty microSDHC, dzięki któremu pamięć może być rozbudowana o kolejne 32GB. NavRoad Nexo Smart pracuje w oparciu o zrootowany system operacyjny Android 4.2.2 Jelly Bean, dzięki czemu użytkownik posiada pełną swobodę poruszania się po systemie oraz instalacji ulubionych narzędzi i aplikacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz